İç ve dış mekanlarda mobilya tercihleri değişti

Covid-19 salgını ile başlayan evden çalışma dönemiyle birlikte iç ve dış mekanlarda mobilya tercihleri değişti.

Covid-19 salgını ile başlayan evden çalışma dönemiyle birlikte birçok alışkanlığımız değişti. Yeni normal süreçte sevdiğimiz alanlar, çalışma mekanlarımıza dönüştü. Yaz aylarında iç mekanların yanı sıra yazlık ev, balkon ve bahçe gibi dış mekanlara uygun ürünler tasarlayarak faaliyetlerine devam ettiklerini vurgulayan Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, bahar ve yaz aylarında çalışma alanlarının balkon ve bahçeler olduğunu, kapalı mekanlarda ve ofislerde ise sosyal mesafe kuralına uyularak açık alanlarda toplantıların gerçekleştiğini sözlerine ekledi. ‘Bahçe mobilyalarına talep, geçen yıla oranla yüzde 50 arttı’ dedi.

 

Mobilya tercihleri değişti

Mobilya tercihleri değişirken bu duruma ışık tutan Işıldar, her mekana uyumlu, yer kaplamayan katlanır masa ve sandalyelere taleplerin arttığını kaydetti. Işıldar, dış mekanlar için kolay temizlenebilen, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen polipropilen ve file kumaştan tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini vurguladı.

Dünyanın her yerinde satılıyor

100’den fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunan Siesta, iç ve dış mekanlarda çalışma ve toplantı alanlarına uygun ürünler tasarlıyor. Beden yapısına uyumlu ergonomik tasarımı, kolay temizlenebilen yapısı ve farklı renk seçenekleriyle, Marcel, Lucy Sky, Air, Air XL, Mila ve Box tasarımlarından oluşan koleksiyon ürünleriyle ile çalışma alanlarınızı daha da konforlu hale getirebilirsiniz.

Çözüme yönelik yaklaşım

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Siesta, üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 2019 yılı itibariyle Turquality’nin markalaşma programına dahil olan Siesta, Euroleague Basketbol’un global sponsoru olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir