Loda Mobilya’dan Dali Koltuk Takımı

Loda Mobilya Dali Koltuk Takımı ile standartlarından ve rahatından ödün vermeyenler için kusursuz bir seçenek sunuyor.

Rahatlığıyla şaşırtsın, estetik anlayışıyla yaşam alanlarında göz alıcı bir etki bıraksın… Sizin de bir koltuktan beklentiniz fazlaysa ve klasik tasarım anlayışıyla yetinmiyorsanız Dali Koltuk tam size göre. Her zaman özgün tasarımlara imza atan Loda, Dali Koltuk ile standartlarından ödün vermeyenler için kusursuz bir seçenek sunuyor.

Maskülen tasarıma rose metal dokunuşu…

Kuzey stilinin yalın tarzına iddialı bir perspektif kazandıran Dali Koltuk, özenle hazırlanan detaylarıyla ön plana çıkıyor. Kumaş kalitesiyle yüksek standartlarını sürdüren Dali, açık ve koyu renklerin kontrası ve rose metal ışıltısı ile sıra dışı bir uyum yakalıyor.

Siyahın hakim etkisini rose metal ile yumuşatmayı başaran Dali, loft dekorasyon tarzı için ideal bir seçenek sunuyor. Keskin hatlarıyla dikkat çeken Dali, tercih edilen silindir şeklindeki kırlentleriyle yumuşak bir görsel geçiş sağlıyor. Daha çok işlevsellik, daha çok hayat fikriyle oluşturulan Dali Serisi, ince estetik anlayışının yanı sıra fonksiyonel yönüyle de iddialı… Geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunan Dali, evinizdeki rahatlığın merkezin olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir