E.C.A Fotoselli Lavabo Bataryası’na ‘Winner’ ödülü

E.C.A Fotoselli Lavabo Bataryası, Almanya Tasarım Konseyi’nin düzenlediği Iconic Awards 2016’nın ürün kategorisinde ‘Winner’ ödülüne layık görüldü.

E.C.A., German Design Council (Almanya Tasarım Konseyi) tarafından düzenlenen Iconic Awards 2016’da yeni tasarımı olan Fotoselli Lavabo Bataryası ile ödül aldı. E.C.A Fotoselli Lavabo Bataryası’nın ‘Winner’ ödülüne layık görüldüğü yarışma, pek çok mimari tasarım ürününe prestij kazandıran, uluslararası arenada söz sahibi bir platform olarak gösteriliyor.

Dokunmadan kullanma kolaylığı

Ürüne dokunmadan hassas sensörü ile kullanım imkânı ve kolaylığı sunan E.C.A. Fotoselli Lavabo Bataryası, ev ve işyerlerinin yanı sıra alışveriş merkezleri, okul, hastane ve spor salonları gibi genel mekanlarda kullanılıyor. Dokunmadan kullanılabildiği için ortamın hijyenik olmasına katkı sağlayan bu batarya, dayanıklı ve su tasarruflu olması gibi özellikleri ile öne çıkıyor. Teknolojiyi estetikle buluşturma iddiası ile tasarlanan E.C.A. Fotoselli Lavabo Bataryası, güç ve enerji verimliliğiyle de sürdürülebilirlik için önem taşıyor.