Point Serisi evden çalışma ünitesi

Konforlu bir ortam sağlamayı hedefleyen Rubi By; Point serisi evden çalışma ünitesi ile ofisinizdeki ortamı eve getiriyor.

Covid- 19 pandemisi ile virüsün ülkemizde varlığını hissettirmesiyle birlikte, işletmeler de tedbir amaçlı çalışanlarını evden çalışmaya teşvik etmeye başladı. Bu durum sağlık açısından proaktif bir önlem sağlarken, aynı zamanda da çalışanların herhangi bir endişe duymadan kendi konfor alanlarında sorumluluklarını yerine getirmelerine olanak sağladı.

Fonksiyonel çalışma ünitesi

Fakat iş yerlerinde verimli çalışmalar yapabilmek için gerekli tüm düzen daha öncesinden de tasarlanırken bu durumu ev ortamlarında sağlayabilmek mümkün olmuyor. Bu sebep ile evden verimli bir çalışma ortamı için ergonomik masa ve sandalye üretimi yapan Rubi by; tasarım yönünden oldukça yenilikçi, rahat, pratik, az yer kaplayan ve tasarruflu Point serisini ortaya çıkardı.

Derli toplu

Ofis hissiyatını, rahatlığını evlerimize taşımayı amaçlayan marka, çıkarttığı bu yeni tasarımlarında hem depolama alanı rahatlığı hem de çalışma masası işlevi gören Point serisi sayesinde çalışma alanlarınızın organizeri olmayı hedefliyor.

Farklı renk ve boyutlarda tasarlanan çalışma ünitesi Point; 6 farklı seçenek ile tasarım seven, yeniliği takip eden kişilere hem estetiksel hem de işlevsel çözümler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir