Evinizi sonbahara hazırlayın

Paşabahçe Mağazaları, soğuyan havalara uygun samimi bir ortam yaratmak isteyenler için ‘yeni sezon ürünleri ile evinizi sonbahara hazırlayın ‘ diyor…

Artık evinizi sonbahara hazırlayın … Ev ve yaşama dair binlerce fikir sunan Paşabahçe Mağazaları, sonbaharın gelişiyle evinde ufak dokunuşlar yapmak isteyenlere birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Evinizi sonbahara hazırlayın

Toprak tonlarının sıcaklığıyla sonbaharı karşılayan Paşabahçe Mağazaları’nda sepetlerden saksılara, kaselerden kupalara, demliklerden mumluklara kadar evleri güzelleştirecek yüzlerce ürün alternatifi bulunuyor.

Küçük dekoratif dokunuşlar

Gücünü siyah ve beyazın asaletinden alan Tokyo sepetler ve Mozaik Terra Cotta saksılar ev dekorasyonunda ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratıyor.

Sonbahar akşamlarının vazgeçilmezleri; Mumlar

Elips Metal Mumluk ve Dome Tealight Mumluk, evleri ve yaşam alanlarını mum ışıklarıyla aydınlatarak daha romantik ve sıcak bir ortama dönüştürüyor.

Soğuyan havaları temsilen…

Toprak renkleriyle öne çıkan Stone Seramik kupalar serin havalarda kahve keyfini ikiye katlarken, Herbal-Theraphy Demlikler ortama daha sıcak ve huzurlu bir hava veriyor.

İçinizi ısıtacak sofralar

Sonbahar esintilerini evinde hissetmek ve mutfağına sonbahara özel dekorasyon fikirleri katmak isteyenler için gül porselen ailesi, felix seramik 4’lü kase seti ve glory seramik servis tabağı ideal seçenekler arasında.

İçli dışlı üzüm bardak ve içli dışlı çilek bardak tasarımlarıyla sofralara farklılık katarken camın sağlıklı yapısına bir kez daha vurgu yapıyor. Bombay ve Delhi metal tabureler ise evlere ve yaşam alanlarına yaratıcı bir fikir sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir