Gaziantep’e yeni bir 5 yıldızlı otel geliyor

Shimall Turizm Otelcilik’in Gaziantep’te inşa edeceği 270 oda kapasiteli 5 yıldızlı otel, 950 bin TL yatırımla hayata geçecek.

Shimall Turizm Otelcilik, Gaziantep’te 5 yıldızlı bir otel projesi yapmak için harekete geçti. Şehitkâmil İlçesi, Ulus Mahallesi,  115 pafta 692 ada ve 15 parseldeki arsaya inşa delecek olan otel, 270 oda kapasitesine sahip olacak.

3 blok olarak inşa edilecek

A, B ve C Blok, 2 adet bodrum zemin, asma, tesisat, 9 adet normal ve teras kat olmak üzere 15 kattan oluşması planlanan otelde A Blok, 86 adet standart oda, 36 adet suit oda, ı), 2 adet kral suit oda ve 2 adet engelli odası olmak üzere toplam 126 odadan oluşacak. Bu blokta ayrıca 200 kişilik kahvaltı salonu ve restaurant, mutfak, lobi, emanet odası, satış ofisi, resepsiyon, ön büro kat ofisleri, mescit, 4 adet toplantı salonları ve idari ofisler yer alacak. B Blokta ise kongre merkezi, 2 adet balo salonu, fuaye alanı, sanatçı hazırlık ve gelin damat odaları yer alırken C Blokta 144 adet suit odanın yanı sıra zemin katta hediyelik eşya, yöresel ürünler, bölgesel gıdalar satılan üniteler yapılacak.

Fitness’ten saunaya her şey var

Blokların bodrum katlarında ise otopark, sığınak, jeneratör odası, kazan dairesi, personel yemekhanesi, çamaşırhane ile havuz, fitness, masaj odaları, Türk hamamı, sauna, buhar odasından oluşan spa merkezi bulunacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler