Helikopter pistleri için yüksek dayanımlı seramik üretti

NG Kütahya Seramik helikopter pistleri de dahil olmak üzere yüksek dayanımlı alanlar için 20 milimetrelik üstün performanslı seramikler üretti.

Fark yaratan tasarımları ve üstün teknolojisiyle Türk seramik sektörünün en güçlü oyuncularından biri olan NG Kütahya Seramik, bir ilke daha imza attı. Havalimanı, fabrika, hastane, park, otopark, plaj gibi yaya ile yük trafiğinin yoğun olduğu alanlar için geliştirdiği NG Performa20 ile seramik üretiminde teknolojinin ulaştığı son noktayı gözler önünde seriyor. 60×60 cm ebadında ve 20 mm kalınlığındaki NG Performa20, pratik ve kolay döşeme ile zaman ve maliyet tasarrufu getirirken, dış mekânda elde ettiği yüksek mukavemet gücüyle bu alandaki standartları yeniden tanımlıyor.

Geliştirdiği en yeni teknolojilerle Türk seramik üretimine liderlik ederken, Türk seramiğinin ulaştığı son noktayı dünyada temsil eden NG Kütahya Seramik, imzasını taşıyan inovatif ürünleriyle de bu konumunu sağlamlaştırıyor. Seramik üretimine inovasyonun gücünü kazandıran şirket, 60×60 cm ebadında ve 20 mm kalınlığındaki ürünü NG Performa20 ile halka açık alanlar, ticari ve endüstriyel mekânlar ile yoğun trafiğin ve aşınmanın olduğu yaşam alanları için en uygun çözümü sunuyor. NG Performa20’nin sahip olduğu yüksek kırılma mukavemeti, iç ve dış mekânlarda olağanüstü bir performans sergiliyor. Kum, çim ve çakıl üzerine de uygulanabilen NG Performa20, döşeme sırasında profesyonel desteğe ihtiyaç duyulmadığı için maliyet avantajı getiriyor. Sağlam ve dayanıklılığın yanı sıra fabrika, depo, havaalanı, hastane gibi mekânlara kolay uygulama yapılabiliyor. Pratik ve kolay kurulumu sayesinde, hızlı montaj imkânı ile zaman tasarrufu sağlıyor.

Çim, kum, çakıl üzerinde kolay uygulama

Sahip olduğu ARGE ve ÜRGE çalışmalarıyla sektörde fark yaratan NG Kütahya Seramik, hızlı aksiyon alabilen tasarım ve geliştirme ekibine sahip. Bu avantajla beraber, tasarımdaki gücünü geliştirdiği en yeni ürünleriyle destekleyen NG Kütahya Seramik, her zaman en yüksek performansı hedefliyor.

NG Performa20’nin uygulama alanları:

• Çim üzerine kuru uygulama

NG Performa20 ile yeşil alanlardaki yaya yolları, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturulabiliyor. Kuru uygulama esnasında yapıştırıcı, derz ve döşeme işçiliği gerekmediği için pratik, ekonomik ve çevre dostu olarak dikkat çekiyor. Ayrıca ısı değişimlerinden etkilenmeyen; yağmur, kar ve dona karşı dayanıklı yapısıyla da fonksiyonelliğini zirveye taşıyor.

• Kum üzerine kuru uygulama

Plaj ve sahillerde yaya yolları ve oturma alanları oluşturmak için en pratik çözüm sunuyor. Yüksek sıcaklık, nem ve tuzlu su gibi dış etkenlerden etkilenmezken, her türlü zorlu koşullarda ilk günkü görünümünü koruyor.

• Çakıl üzerine kuru uygulama

Pratik ve çok yönlü bir çözüm olmanın yanı sıra yenilenebilir, sökülebilir ve tekrar kullanılabilir olma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Çakıl üzerine uygulandığında yağmur suyunun doğru bir şekilde tahliye olmasını sağlarken, küf ve yosun oluşumuna karşı direnç gösteriyor.

• Harçlı uygulama

Ortalamanın üzerindeki yük direnciyle halka açık alanlar ve endüstriyel tesisler için çok başarılı bir çözüm sunuyor. Yük ve yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda klasik yapıştırma tekniğiyle uygulanırken, aşınma dayanımı yüksek olduğu için uzun yıllar kullanılabiliyor.

• Yükseltilmiş zemin uygulaması

Köşelere ve merkeze konulan zemin yükseltme aparatlarıyla uygulandığında zemin eğrilikleri ve çökme problemleri kolayca çözülebiliyor. Kablolama ve boru tesisatı, döşeme altından geçtiği için uygulandığı mekânlara estetik bir görünüm kazandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir