Ev alır gibi banyo yenileme fırsatı

Kale, sanki ev alır gibi evlerini yenilemek isteyen tüketicilere yüzde 50’ye varan indirimlerin yer aldığı, 60 ay vadeli yenileme kampanyasını başlattı.

Kale, “Evlerde yenilik, banyolar hijyenik” sloganıyla, evlerini yenilemek isteyen tüketicileri sevindirecek, yüzde 50’ye varan indirimlerin yer aldığı, sanki ev alır gibi 60 ay vadeli yenileme kampanyasını başlattı.

Her biri geniş ürün yelpazesine sahip Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, EdilgresEdilcuoghi markaları ile trendleri belirleyen Kaleseramik, farklı zevklere hitap eden ‘Fırsat’, ‘Cazip’ ve ‘Avantajlı’ banyo paketlerini uygun ödeme seçenekleriyle tüketiciye sunuyor. Tüketicilere yüzde 50’ye varan indirimler ve 60 aya varan vade seçenekleriyle sunulan ürün paketlerini dilerseniz 6 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Özgün çalışmalar

Markalarının kalitesini, bütünsel çözümlerle birleştiren Kale, evlerin en güzel köşelerine dokunan tasarımlar yaratıyor. Tasarım, teknoloji ve hijyeni bir araya getiren Kale’nin koleksiyonları, aynı zamanda kullanıcılara, fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu şık banyolar ve yaşam alanlarını tasarlamaya imkan tanıyor.

Kale’nin yaz boyunca devam edecek yenileme kampanyası kapsamında banyo paketlerinin yanı sıra birbirinden şık seramikler, hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, tasarruflu armatürler, hijyenik klozet ve lavabolar, Kale satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Sanki ev alır gibi banka kredisi

*Kampanyada belirtilen fiyatlar ilgili ürünlerin KDV dahil perakende satış fiyatları üzerinden ve 10 ay taksit seçeneği değerlendirilerek hesaplanmıştır. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve Ziraat Katılım Bankası’nın sunduğu 3.000 TL – 30.000 TL arasındaki Sosyal Hayatı Destek Kredisi; %0,82 faiz oranıyla,6 ay ödemesiz ve 60 aya varan vade imkanıyla kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir