Deniz Çakır ‘ideal ev’i buldu

İstanbul’daki dördüncü evinde aradığı rahatlığı bulan ünlü oyuncu Deniz Çakır, Kuruçeşme’deki evini ilk grdüğü andan beri sevdiğini söylüyor.

Kuruçeşme sahilde, altmışlı yıllarda inşa edilen Boğaz’a nazır bir apartman dairesinde yaşayan oyuncu Deniz Çakır, evinin kapılarını InStyle-Home dergisine açtı.

deniz-cakir-evi-2

12 yıldır İstanbul’da yaşayan ve 4 ev değiştiren güzel oyuncu, en çok şu anda oturduğu evi sevdiğini söylüyor.

deniz-cakir-evi-3

Onunki ilk görüşte aşk…

Daha önce Arnavutköy, Beşiktaş ve Nişantaşı’nda oturduğunu anlatan Çakır, Kuruçemkedeki eviyle ilgili olarak “İlk gördüğüm anda bana güzel bir duygu geçirdi ev. Daha önceki evlerimde ben toparlayıcı rolünde olmuştum. Sanki bu ev beni toparladı ve içinde bu yüzden çok huzurlu hissediyorum kendimi” diyor.

deniz-cakir-evi-4

‘Kendimi bu kadar seyretmemiştim’

Deniz gören, güzel ışık alan ve aynayla kaplı böyle bir eve ihtiyacım olduğunu, bu eve taşınınca anladığını da belirten Çakır “Hiçbir evimde kendimi bu kadar seyretmemiştim” diye konuşuyor.

deniz-cakir-evi-5

Halı ve perde sevmiyor

190 metrekarelik ferah evin, salona açılan modern tarzda bir mutfağı, üç geniş odası ve iki banyosu var. Odalardan birini giyinme odası olarak kullanan Çakır, perde ve halı kullanmadığını söylüyor. Çakır kumaşı da sadece yatak odasında tercih ettiğini anlatıyor.