Yaşam alanlarımızı yenilemek, farklı mobilyalarla evlerimizi ya da ofislerimizi güncellemek için uygun bir zamanı yaşıyoruz. Pandemi günlerinde az da olsa kişisel kalıplarımızın dışına çıkmak, sıkıldığımız renk ve tasarımlardan uzaklaşmak üzere kendimizi yeniye bırakıp, son trendleri takip etmeye başladık bile.

Arayışımız her ne yönde olursa olsun Papatya Mobilya’da stilimize uygun bir formül mutlaka var. Rengarenk ve eğlenceli modelleriyle bulunduğu mekana neşeli bir hava katan X-Sera Sandalye ile Papatya, yaz ruhunu evinize yansıtıyor.

Her arayışa hitap ediyor

Pandemi günlerinde az da olsa kişisel kalıplarımızın dışına çıkmak, sıkıldığımız renk ve tasarımlardan uzaklaşmak üzere kendimizi yeniye bırakıp, son trendleri takip etmeye başladık bile. Romantik ya da klasik formlar, İskandinav tarzı koltuklar ya da modern aksesuarlar, minimal masalar ya da eğlenceli sandalyeler… Arayışımız her ne yönde olursa olsun Papatya Mobilya’da stilimize uygun bir formül mutlaka var. Beyaz, kum beji, parlament mavi, kırmızı, kanarya sarısı, pastel yeşil, turkuaz mavi, bronz kahve ve turuncu renk seçenekleriyle konuk olduğu her mekanı neşelendiren X-Sera Sandalye, tasarım gücü ve ergonomik yapısıyla yeni gözdemiz olmaya aday.

Materyalin gücü, tasarımla bütünleşiyor

X-Sera sandalye yüksek kalite polipropilen ve cam elyaf karışımı hammaddeden, gaz enjeksiyon teknolojisi ile üretiliyor. Doğal ahşap görüntüsüyle estetik ve güçlü bir stili yaşam alanlarına yansıtan X-Sera, özel dokusuyla mat yüzeylere yönelik yeni trendleri destekliyor. Papatya Mobilya’nın İtalyan ve Türk tasarımcılarından oluşan ekibi tarafından oturma ergonomisine uygun şekilde tasarlanan X-Sera Sandalye, ürüne özel tasarlanan minderi ile birlikte kullanıldığında daha konforlu bir etki yaratıyor.

X- Sera; hem iç mekanda hem de iklim koşullarına dayanıklılığıyla dış mekanlarda kullanıma elverişliyken, monoblok yapısı sayesinde kolayca taşınabiliyor ve istiflenebiliyor.

Papatya Mobilya Hakkında

1988 yılından itibaren mobilya alanında üretimine başlayan Papatya Mobilya, dış mekan mobilyaları ile başlayan yolculuğuna iç mekan çalışmalarını da dahil ederek devam etti. Dünya çapında pazar, ürün ve trend araştırmalarını titizlikle analiz ederek, kaliteden ödün vermeden en yeni teknolojiler ile ürünlerine hayat veren marka; ürünün yelpazesini genişletirken tüketicisiyle buluşturduğu her ürünü mekanlar için pozitif sonuçlar doğuracak şekilde tasarlıyor.

Papatya Mobilya;

Polikarbonat, polipropilen, metal ve ahşap malzemelerin kombinasyonlarından oluşan eşsiz ve zengin koleksiyonu ile hayatın her alanında olmayı başarıyor. Dünyadaki değişim sürecine eş zamanlı olarak hareket ederek üretiminin her aşamasında kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Her yıl artan hacmi, genişleyen dağıtım kanalları, yeni eklenen ürünleri ve mutlu ettiği binlerce insanın enerjisi ile yenilenmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir