Legrand anahtar priz serisi ile konforu hayatı kolaylaştırın

Bina elektrik ve dijital altyapı ürünleri ve sistemleri konusunda Legrand anahtar-priz serisiyle yaşam alanlarının atmosferini değiştirin.

Dünyanın referans olarak gösterdiği Legrand kalitesini, sade bir şıklıkla birlikte sunan SalbeiTM&SalbeiTMselection anahtar-priz serisi, estetik tasarımı ve kolay montaj özellikleriyle fark yaratıyor.

Hayatınıza renk katan çözümler

Fiyatın yanı sıra kalitenin de önemli olduğu her tür projeye uyumluluğuyla ön plana çıkan SalbeiTM&SalbeiTMselection, renk çeşitliliği sayesinde kullanıcısına modern ve minimalist tasarımın kapılarını açıyor.

Yaşam alanlarının tasarımında son trendleri yakalamak isteyenler için eşsiz bir seçenek olan SalbeiTM & SalbeiTM selection, klasik oymalı mobilyalardan modern köşe takımları ve TV gruplarına kadar tüm seçim ve zevklere aynı anda hitap etmesiyle dekorasyonda fark yaratmanızı sağlıyor.

Fonksiyonel ürünler

Gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılayan Salbei TM & Salbei TM selection anahtar-priz serisi; beyaz, bej, alüminyum, antrasit, şampanya, altın, roze, füme ve inci beyazı renk seçenekleriyle bu kış da yaşam ve çalışma alanlarınıza hareket getirecek.

Salbei ile Legrand, yaşam ve çalışma alanlarının dekorasyonunda fark yaratmak isteyenlerin öncelikli tercihi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir