Creavit’in en yeni banyo mobilyası Elata

Creavit’in en yeni banyo mobilyası Elata, beyaz ve doğal ahşabın dinlendirici etkisini banyolara taşıyor. Bedeninizle birlikte ruhunuzda dinleniyor.

Tasarımında, inceltilmiş yüzeylerin her detayda kullanıldığı ELATA, modern-minimal çizgileri ile dikkat çekiyor. 100 cm’lik beyaz lake gövdesini, masif ahşap tablayla bütünleyen ELATA, Creavit’in 5mm’lik kenar kalınlığına sahip çok tercih edilen tezgah üstü lavabo serisi Ultra (UL145) ile tamamlanıyor.

Erişimi kolay

Alt modülde, 2 kapak ve bir sürgülü çekmecesi ile geniş saklama alanı sunan ELATA, sürgülü çekmecesindeki özel düzenleyicisi sayesinde, fön makinası, fırça, maşa gibi kişisel bakım ürünlerinin bir arada, düzenli ve kolay erişilir olmasına olanak sağlıyor.

Elata, alt modülünde sunduğu saklama çözümlerine ek olarak, yine masif ahşap tablası ile dikkat çeken, havluluk özellikli etajeri ile gündelik kullanımda ihtiyaç duyulan her şeyin elinizin altında olmasına yardımcı oluyor. Creavit, modern-minimal tasarım çizgisini, Elata’nın her detayına işlerken, yeni banyolarda sıkça tercih edilen yuvarlak aynası ile bütünlük sunuyor.

Led aydınlatmalı

85cm’lik dokunmatik led aydınlatmaya sahip aynası sayesinde ürün kullanıcısına geniş görüş alanı sağlarken, banyoya da derinlik kazandırıyor.

1 thought on “Creavit’in en yeni banyo mobilyası Elata

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir