Venüs Residence örnek dairelerini tanıttı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Mresco Türkiye İstanbul Esenyurt’ta ki Venüs Residence’deki örnek dairelerini tanıttı.

Kuveyt’in en büyük gruplarından Murabahat Gayrimenkul Çözümleri’nin Türkiye yapılanması Mresco Türkiye Venüs Residence ile Körfez’in ışığını Türkiye’ye taşıdı.

Alışveriş merkezlerine yakınlığı ve sahip olduğu tesisler ile sakinlerine sosyal bir yaşam vaat eden Venüs Residence projesinde örnek daireler hazırlandı. Projede fiyatlar 400.000.-TL ve 1.500.000.-TL arasında değişiyor. Ekim ayında teslim edilecek olan dairelerde metrekare başına düşen yüzde 20’ye varan fiyat avantajları sunuluyor.

111 akıllı daire

Yetişkin ve çocuklar için ayrılmış iki adet kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness center, sauna, dinlenme odası, SPA, buhar odası, kapalı otopark ve kendi özel alışveriş merkezi ile 23.000 m2 alan üzerine inşaa edildi. Birbirinden bağımsız 111 akıllı daire ile aile ve çocukların yaşam konforunu, 24 saat kameralı güvenlik tedbirleri ile birleştiren Venüs Residence ısı ve ses yalıtımında son teknoloji donanımının yanı sıra inşaat kalitesi ile de örnek teşkil ediyor.

Güçlü havalandırma ve ısıtma sistemi ile öne çıkan Venüs Residence, müşterilerine “Güneş’i Kesintisiz Sunmayıé vaad ediyor. Projede daireler çift cepheli, ebeveyn banyolu ve asla kapanmayacak muhteşem manzaralı olarak tasarlanmış durumda. Proje şehir merkezi, havaalanı ve fuar merkezleri ile başta metrobüs olmak üzere toplu taşımaya yakınlığı da dikkat çekiyor.

“Dairelerde her detay dikkatle düşünüldü”

Mresco Türkiye’nin CEO’su Oya Zingal, “ Örnek dairelerimizle İstanbul Esenyurt’ta standardı yükselttiğimizi söyleyebiliriz. Örnek dairelerimiz Mudo Concept tarafından özel tasarlanan ürünlerle döşendi. Dairelerimizde her detay dikkatle düşünüldü. Müşterilerimize Venüs projesi ile şehrin içinde ama bir yandan da metropol keşmekeşinden uzakta huzurlu, güvenli ve yüksek standartlarda yaşarken, sosyallikten de ödün vermeyecekleri bir yaşam konforu vaat ediyoruz. Mresco Türkiye olarak yatırımcımıza her daim kazandırmayı misyon edindiğimiz artık net bir şekilde biliniyor. Müşterilerimiz bizde kar etmeye evlerini satarken değil, satın alma anında başlayacak” diyor.

Mresco Türkiye’nin, gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra gıda, bilişim, tarım, enerji ve madencilik alanlarında da önemli girişimleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir