Temel Karamollaoğlu yeni genel merkez binasını inceledi

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin inşaat halindeki yeni genel merkez binasında incelemelerde bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, beraberindeki parti yetkilileriyle birlikte partisinin İskitler’de bulunan ve inşaat çalışmalarında sona gelinen yeni genel merkez binasında incelemelerde bulundu, ilgililerden bilgi aldı. Binadaki incelemelerden sonra ise Karamollaoğlu, binanın hemen yan tarafında inşaatına başlanması planlanan caminin yerini de gezdi.

Bilgi aldı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, beraberindeki parti yetkilileriyle birlikte partisinin İskitler’de bulunan ve inşaat çalışmalarında sona gelinen yeni genel merkez binasında incelemelerde bulundu, ilgililerden bilgi aldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, beraberindeki genel başkan yardımcılarıyla birlikte partisinin yeni genel merkez binasında incelemelerde bulundu. İnşaatında sona yaklaşılan yeni genel merkez binasında Genel Sekreter Mesut Doğan’dan bilgiler alan Karamollaoğlu, binanın tüm katlarını gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Binadaki incelemelerden sonra ise Karamollaoğlu, binanın hemen yan tarafında inşaatına başlanması planlanan caminin yerini de gezdi.

Milli Gazete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir