Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı her şeyin suyunu çıkarıyor

Philips’in üretimi olan Avance Katı Meyve Sıkacağı, lifli meyvelerle zinde kalmak isteyenlere su gibi bir öneri sunuyor.

Lifli ve farklı meyvelerle hazırlanmış keyifli içecekleri sevenlerin en büyük yardımcısı Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı tercih edenlerin vazgeçilmez yardımcısı olacak. Koleksiyonun yeni üyesi katı meyve sıkacağı, soğuk kış günlerinde zinde olmak isteyenlerin alternatif oluyor.

Farklı yoğunluklarda Meyve suyu üretebilen, FiberBoost teknolojisi ile yüzde 50’ye kadar lifli sıkma yapabilen Avance Katı Meyve Sıkacağı, daha güçlü bir motorla, daha az ses çıkarıyor.

Zahmetsiz ve fonksiyonel

Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı kullanılırken çevresini kirletmiyor, su damlatmıyor ve kolay temizleniyor. Özel geliştirilen ön temizleme fonksiyonu ile sıkma sırasında ve sonrasında iticiye uygulanabilen su ile cihazın içinde ve kapaktaki istenmeyen liflerin temizlenmesini sağlayan bu fonksiyon, tek çeşit meyve suyu sevenler ve farklı meyvelerden hazırlanmış meyve sularını tercih edenlerin yaşamını kolaylaştırıyor.

Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı HR1919/70’in tavsiye edilen raf fiyatı 669,99 TL.