Nidapark Kayaşehir’de daire fiyatları 453 bin TL’den başlıyor

Tahincioğlu’nun Başakşehir’de Emlak Konut güvencesiyle hayata geçireceği Nidapark Kayaşehir’ki daireler 453 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Emlak Konut GYO güvencesi ve Tahincioğlu imzasıyla İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Nidapark Kayaşehir, bugün yapılan tanıtım toplantısı ile resmen satışa sunuldu. Emlak Konut GYO’nun kampanyası kapsamında ön satışa çıkan ve yoğun ilgi gören projede fiyatlar 453 bin TL’den başlıyor. Projenin Haziran 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Yakut, Zümrü ve Elmas etapları

Üç farklı konut etabı alternatifi sunan Nidapark Kayaşehir’in 7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut etabında 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire bulunuyor. Nidapark Kayaşehir Yakut’a özel olarak ayrılan sosyal tesislerda kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları yer alırken açık alanlarda süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi yapılıyor. Yan yana gelen dairelerde bile hiç bir duvarın bir biriyle temas etmemesi Nidapark Kayasehir Yakut’taki tüm dairelerde müstakil ev konforu yaratıyor.

nidapark-kayasehir2

Nidapark Kayaşehir Zümrüt ise 3 blokta 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daireden meydana geliyor. Bu etap cadde dükkânlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkını da içeriyor. Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas ise hemen önünde yer alan nitelikli peyzajlı parkıyla ve parka bağlanan terasları ile dikkat çekiyor. Bu etabın az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığı ve kullanım rahatlığını da beraberinde getiriyor.

nidapark-kayasehir1

LEED kriterlerine uygun

LEED kriterlerine uygun olarak projelendirilen Nidapark Kayaşehir’in sosyal tesisin içinde bay – bayan kapalı yüzme, havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları, kafeterya ve özel alanlar, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş yolları, seyir terasları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, mescit ve abdesthaneler gibi donatılara yer veriliyor.

1.1 milyar TL’lik satış hedefi

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Başakşehir bölgesinin Yeni Şehir planı, 3. Köprü bağlantısı, ilave sosyal ve ulaşım altyapı yatırımları ile İstanbul Avrupa Yakası’nın cazibe merkezi olmaya başlayan bölgeleri arasında ilk sıralarda geldiğini söyledi. Bölgenin yapımı devam eden 3. Havalimanı’na yakınlığının da ilerde Nidahark Kayaşehir’e katma değer sağlayacak unsurlar arasında yer aldığını kaydeden Kurum, projenin 77 bin 327 metrekare arsa ve 320 bin 87 metrekare inşaat alanına sahip olduğu bilgisini verdi.

Nidapark Kayaşehir’in konut, ofis ve AVM içindeki mağazalarıyla birlikte toplam 1233 bağımsız bölümden oluşacağını ifade eden Kurum, “4 parselden oluşan projemizde ‘Nidapark Kayaşehir Elmas ve Yakut’ ismiyle 2 konut parseli, ‘Nidapark Zümrüt’ ismiyle 1 adet konut­ticari parseli ve içinde bir AVM’nin hizmet vereceği ticari parselden oluşmaktadır” diye konuştu. Projeden beklenen toplam satış değerinin yaklaşık 1.1 milyar TL olduğunu da açıklayan Kurum, bu gelirin içinde Emlak Konut GYO payının ise 407 milyon TL olacağını söyledi.

nidapark-kayasehir4

‘Bölgenin değerini artıracak’

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu da Başakşehir’de her metrekarenin değerinin her geçen gün arttığının altını çizerek “Kayaşehir, bu dönüşüm hikayesinin en güzel günlerini çok yakında yaşamaya hazırlanıyor” dedi. Başakşehir’in Avrupa yakasının en fazla yatırım yapılan bölgelerinden biri olduğuna dikkat çeken Tahincioğlu, bölgenin ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazandığını vurguladı. Bu bölgede daha önce de proje geliştirdiklerini hatırlatan Tahincioğlu, “Nidapark Kayaşehir projemiz de bu bölgenin değerini artıracak” şeklinde konuştu.

nidapark-kayasehir3

‘Her bölüm ayrı bir proje gibi tasarlandı’

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım ise farklı bölümlerden oluşan Nidapark Kayaşehir projesinde her bölümün yerleşimi, mimarisi, yeşil alanı ve sosyal tesisiyle başlı başına bir proje gibi tasarlandığını söyledi. Nidapark Kayaşehir’de konut olarak tasarlanan Nidapark Kayaşehir Yakut, Nidapark Kayaşehir Zümrüt, Nidapark Kayaşehir Elmas parsellerinde 843 daire yer aldığını anlatan Çalım, Nidapark Kayaşehir’de yer alan ofis kulesi, 28 cadde dükkanı ve AVM’nin de farklı yatırım fırsatları yaratacağını kaydetti.

İletişim bilgileri

444 4 846
www.tahincioglu.com