Kilim Mobilya Uyku Grubu ile uykusuz gecelere artık son!

Kilim Mobilya Uyku Grubu’nun özel tasarım ürünü EnergyPlus yatakları uyku sorunu olanların bunu aşmasına yardım ediyor.

Birçok insan yeterince derin ve kaliteli uyuyamadığı için güne yorgun başlıyor. Uzmanlara göre uykuyu alamamak enerjiyi azaltır; varolan ağrıların artmasına ya da yeni ağrılara neden olur; hücrelerdeki toksinler yeterince temizlenmediğinden vücut enerjisi düşer. Kilim Mobilya Uyku Grubu’nun özel tasarım ürünü EnergyPlus yataklarının kumaş dokusunda bulunan biyoaktif kristaller, uyku kalitesini artırarak kişinin güne enerjik başlamasını sağlıyor.

 

Özel çalışma yapıldı

Gündelik yaşamın hızı, kentlerin karmaşası, iş hayatının stresi; pek çok insanın kaliteli ve derin uyumasını engelliyor. Kilim Uyku Grubu tasarımcıları, Ar-Ge bölümüyle ortaklaşa uyku sorunu yaşayanlar için EnergyPlus’ı geliştirdi.

EnergyPlus yataklarının kumaş dokusunda bulunan biyoaktif kristaller, vücuttaki ısıyı emerek kızılötesi infrared ışınlar yayıyor. Infrared ışınlar deri altına 30 ilâ 50 milimetre derinlemesine nüfuz ettiğinden su moleküllerinin uyarılmasıyla meydana gelen titreşim sayesinde vücuttaki yağ hücrelerinde depolanan toksinler atılıyor.

Masaj yapıyor

Micro masaj olarak adlandırılan bu süreçle vücut ısınarak uykuya hazırlanıyor. Gece boyunca devam eden bu işlem kasların gevşemesini sağlarken, derin ve kaliteli bir uyku süreci yaşamamıza yardımcı oluyor. Bunun sonucunda da kişi güne enerjik başlıyor.

Micro masajla tatlı rüyalar

EnergyPlus’un özellikleri bununla sınırlı değil. Alt ve üst yüzeyleri kullanıcıya farklı sertlik seçenekleri sunuyor. Yine yatağın alt ve üst yüzeyindeki fermuarlı pedler çıkartılıp belirtilen şekilde yıkanarak ekstra hijyen sağlanıyor. Kısacası, Kilim’in Uyku Grubu’nun bu özel ürünü EnergyPlus yatakla kullanıcılar, yepyeni bir uykunun deneyimini yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir