Emlak Konut Gebze 3’te hemen teslim daireler

“Hayallerini Erteleme Türkiye” diyen Emlak Konut GYO Gebze 3’te yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini mümkün hale getiriliyor.

Emlak Konut GYO, Türkiye’nin yarınlarına ve ekonomisine olan güveninin göstergesi olarak yeni bir kampanyaya daha imza attı. “Hayallerini Erteleme Türkiye” diyen Emlak Konut GYO, yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini mümkün hale getiriyor.

Alın, hemen taşının

Türkiye’nin farklı illerindeki tüm Emlak Konut projelerinde, sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olabilir, ödemeye üçüncü yılda başlayabilirsiniz. Üstelik yaşamaya hazır evinizi yüzde 10 indirimle alın, hemen taşının.

Yüzde 5 peşinat ile

Emlak Konut GYO, “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla bir ilke daha imza attı. Emlak Konut GYO’nun hayata geçirdiği avantajlı kampanya sayesinde yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olmak mümkün. Üstelik taksit ödemeleri üçüncü yılda başlıyor. Sınırlı bir süre devam edecek bu avantajlarla isteyen herkes yaşamın başladığı Gebze Emlak Konutları 3’te yeni dairelerine hemen kavuşuyor.

Her ihtiyaca uygun daire tiplerini yeşilliklerle bezeli peyzaj düzenlemesiyle buluşturan Gebze Emlak Konutları 3, sosyal alanları, 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı otoparkıyla ev sahibi olmak isteyenlere bir evden fazlasını sunuyor.

Proje, çocuklar için özel olarak tasarlanmış oyun alanları, oturma alanları, süs havuzları, yeşillikler içindeki yürüyüş ve spor alanları ile yaşamın tüm renklerini sunuyor.

Konforlu yaşamın anahtarı Gebze’de

Konforlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Gebze Emlak Konutları 3, 1955 daireye ve 35 adet ticari üniteye sahip. Kapalı ve açık balkonlarıyla 4+1, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunan Gebze Emlak Konutları 3, Osmangazi Köprüsü’ne 20 kilometre, Kuzey Marmara bağlantı yoluna 10 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 30 dakika ve İstanbul’a ise 40 dakika mesafede.

www.gebzeemlakkonutlari3.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir