Divanev’den Evinize Romantik Bir Dokunuş: Slencio

Yataş Grup’a ait dekorasyon ve uyku markası Divanev, Slencio Serisi ile geleneksel şıklığı modern bir yorumla günümüze taşıyor.

İyi ve kaliteli bir ev yaşamının herkesin hakkı olduğu fikrinden yola çıkan Divanev, Slencio Serisi ile evinizde zarafetiyle göz alan romantik bir atmosfer yaratıyor. Slencio Yemek Odası yalın şıklığı, Slencio Koltuk Takımı ise konforu ve zarif hatlarıyla dikkat çekiyor.

Ferah anlayış

Geleneksel stile modern bir yorum getiren Slencio Koltuk Takımı, salonlarda konforlu ve samimi bir hava yaratıyor. Özel kapitone dikiş uygulamalarıyla özenli el işçiliğini gözler önüne seren Slencio Koltuk Takımı, zengin renk ve desenlerdeki kırlentleriyle tasarıma zenginlik katıyor. Son derece rahat bir oturuma sahip olan Slencio Koltuk Takımı, 3’lü koltukta yatak olma özelliğiyle de öne çıkıyor. 3’lü, 3’lü yataklı, 2,5’lu ve berjer modüllerini tamamlayan konforlu bir pufu da bulunan Slencio Koltuk Takımı’nın aytaşı ve ceviz renkte düz veya yuvarlak formlu ayak alternatifleri de mevcut.

Ahşap malzeme

Aytaşı renginin dingin zarafetini yaşam alanlarına taşıyan Slencio Serisi Yemek Odası Takımı, romantik tarzıyla göz alıyor. Geleneksel şıklığa modern bir yorum getiren Slencio Yemek Odası Takımı’nın özel kaşıklık bölmesi, kendinden yavaşlatıcılı ve ayarlı menteşe sistemi gibi özelliklere de sahip konsolu, fiyonk biçimindeki rose renk zarif kulplarla tamamlanıyor.

Konsolun üzerinde kullanılan damla formundaki aynalar da yemek bölümüne derinlik katıyor. Cam kapaklı zarif vitrin modülü ise dekoratif olduğu kadar kullanışlı bir sergileme alanı sunuyor. Akıcı ve yumuşak hatlı kapak ve ayak formları seriyle mükemmel uyum sergilerken Slencio Yemek Odası Takımı’nın ahşap ayaklı sabit ve açılır masa alternatifleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir