Yataş Bedding ile yatak odaları lavanta bahçelerine dönüyor

Yataş Bedding yepyeni nevresim takımlarıyla bahar esintisini yatak odalarına taşırken Gloria ve Liya nevresim takımları, rahat bir uyku vadediyor.

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla fark yaratan Yataş Bedding, yepyeni nevresim takımlarıyla bahar esintisini yatak odalarına taşıyor. Bahar çiçekleri, sevgi ve dinginliği sembolize eden lavanta rengi ile öne çıkan Gloria ve Liya nevresim takımları, kaliteli kumaşlarıyla sağlıklı ve rahat bir uyku vadediyor.

Ev tekstili koleksiyonlarında özgün tasarımları, zengin desen ve renk seçenekleriyle dikkat çeken Yataş Bedding, Gloria ve Liya nevresim takımlarıyla baharın huzur veren dokunuşunu yatak odalarına taşıyor. Zarif ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken nevresim takımlarıyla bahar çiçeklerinin en güzel renklerini; beyaz, yeşil, lavanta, pembenin tüm sıcak tonlarını yatak odanıza taşıyor.

Bahar çiçeklerinin en güzel renklerinin dans ettiği tasarımıyla dikkat çeken Gloria Nevresim Takımı, yatak odalarına doğanın huzurunu katıyor. Beyaz, yeşil, lavanta, safran ve pembenin sıcak tonlarıyla ruhunuzu dinlendirerek adeta yorgunluğunuzu üzerinizden alıyor.

Lavanta tarlalarının ferahlığını yatak odanıza taşıyacak Liya Nevresim Takımı, yatak odalarına huzurlu ve romantik bir etki yaratıyor. %100 pamuk yumuşacık dokusuyla öne çıkan Liya Nevresim Takımı, zarafetiyle baş döndürüyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler