Capitol kiracılarına iki yılda 6 ay kira indirimi yapacak

Kiracılarına %50 indirim sağlayan Capitol, 2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile, 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında yüzde 50 indirim yapacak.

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun tavsiyeleri doğrultusunda, gereken tüm önlemleri alıp, hiçbir maliyetten kaçınmadan, önce sağlık anlayışı ile hizmet vermeyi sürdüren Capitol, her zaman olduğu gibi önümüzdeki süreçte de iş ortaklarının yanında olmaya devam ediyor.

Capitol zorlukları paylaşıyor

1 Haziran 2020 tarihinde aldığı geniş tedbirlerle açılan Capitol, 15 Mart-30 Haziran tarihleri arasında kiradan feragat ederek benzersiz bir dayanışma örneği göstermiştir. Ayrıca Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında ise ödenmesi gereken asgari maktu kira bedellerinde %50 indirim uygulayarak iş ortaklarının yükünü hafifletmiştir.

Capitol ailesi olarak, tüm dünyayı saran Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle yaşanan olumsuzlukları hep birlikte dayanışma içerisinde aşmaya çalışarak, zorunlu hizmet birimleri olan Eczane ve Süpermarket dışındaki iş ortaklarından;

* 2020 yılı Kasım ve Aralık ayları ile,
* 2021 yılı Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında kira sözleşmelerinde belirlenmiş olan asgari maktu kira bedellerinde, %50 indirim uygulaması devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir