Başakşehir Merkez Çarşı’da fiyatlar 150 bin liradan başlıyor

Makro İnşaat ve Emlak Konut GYO’nun geliştirdiği Başakşehir Merkez Çarşı’daki cadde mağaza ve dükkanları 150 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkacak.

28 Ağustos’ta açık artırmayla satışa çıkan Başakşehir Merkez Çarşı bölgenin canlı ticari alanı olacak. Hızlı yerleşim birimleri artan Başakşehir’deki Merkez Çarşı’nın etrafında metro, tramvay, havaray, hastaneler, okullar, resmi kurum alanları, içerisinde hayvanat bahçesi barındıran 380 bin metrekarelik dev şehir parkı gibi yatırımlara yer alıyor.

33 metrekareden başlıyor

Başakşehir Merkez Çarşı, bugün 750 bin kişinin yaşadığı Başakşehir’deki resmi kurum alanları ve merkez lokasyonda yer alacak donatılara komşu konumda inşa ediliyor. 33 metrekareden 1600 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ve tamamı cadde dükkanı ve mağazası olan projedeki dükkanlar, 6 metreye kadar çıkan kat yükseklikleriyle öne çıkıyor.

bmk1

252 alternatif

252 cadde dükkan ve mağazasının yer aldığı Başakşehir Merkez Çarşı, Türkiye’nin vizyon projelerine komşu konumlandırıldı. Taksim Meydanı’nın iki katı büyüklüğünde, 65 bin metrekarelik resmi kurumlara komşusu konumu ile yüzbinlerce kişinin buluşma noktası olacak.

Projenin videosu

Sağlıkkent’e komşu

3.000 sağlık personeliyle günde 80.000 kişiye hizmet verecek Sağlık Kent’e yakınlığı ile dikkat çeken Başakşehir Merkez Çarşı, özel hastane, botanik şehir parkı ve İkitelli Entegre Sağlık Kampusü yolu ve ulaşım noktalarını n de merkezinde yer alması planlanıyor.

Başakşehir Merkez Çarşı’yı geliştiren Makro-Akyapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Asmalı, kampanyadaki başlangıç fiyatları ve kampanyalarla 875 liradan başlayan aylık taksitlerle iş yeri satışı yapacağız” diye konuştu.

Başakşehir Merkez Çarşı’nın fotogalerisi