Bağdat Caddesi’de 15 yıldan bu yana faaliyet gösteren RRM Deri, Bağdat Caddesi’nde kendi mülkü olan binayı boşalttıktan sonra A11 Exclusive Otel adıyla hizmete girmesi için A11 Gayrimenkul ile anlaşmış.

Bağdat Caddesi’ne Ali Exclusive Otel geliyor… Bu yılın başında Göztepe Bağdat Caddesi’nde yaklaşık 15 yıl faaliyette bulunan ünlü RRM deri mağazasının kapandığını yazmıştık. Mülk sahibi de olan RRM Deri, binayı boşalttıktan sonra A11 Gayrimenkul, İnşaat, Otelcilik’e kiralamış. Şu günlerde orada bir çalışma olduğunu gördük, soruşturduğumuzda A11 Exclusive ismiyle yeni bir otel açılacağını öğrendik.

Cadde’de ikinci otelleri olacak

Aynı caddede, birkaç bina ötesinde A11 Gayrimenkul’e ait bir otel daha var: A11 Kadıköy. Firmanın İstanbul’daki bir diğer oteli de Ataşehir’deymiş. Gelen duyumlarına göre, RRM Deri’nin yerine açılacak otel şirketin İstanbul’daki üçüncü oteli olacakmış. Firmanın Antalya Alanya, İzmir Çeşme’de de birer kıyı oteli var.

A11 Exclusive iş dünyasına hitap edecek

Açılış için geri sayım yapan A11 Exclusive, 37 oda olarak planlanmış, butik hizmet verecekmiş ve hedef kitlesi iş dünyası olacakmış. Otel oda-kahvaltı formatında hizmet verecekmiş. Diğer A11 otellerinden farklı bir konsepti olacak otelin tasarımını B2RN Architecture adlı mimarlık firması yapmış. Binanın girişinde otelle aynı konseptte özel bir kafeterya bulunacakmış.

A11 Otelin özel odaları için dekorasyon çalışmaları sürerken açılış bu hafta gerçekleşecekmiş. A11 Gayrimenkul otelcilik alanında büyümeyi planlıyormuş; hem İstanbul’da hem de başka şehirlerde yeni yatırımlar için fırsat kolluyormuş.

Özlem Kapar Bayburs – Para

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir