Ankara’da kiralık 50 çiçek satış büfesi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı mülkiyeti ve tasarrufu kendisine ait olan şehrin muhtelif yerlerindeki 50 çiçek satış büfesi için ihaleye çıkıyor.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 50 çiçek büfesi kapalı zarf usulü ile kiralama ihalesine çıkarılacak. Teklifler bir yıllık tahmini fiyat üzerinden verilecek.

İstekliler ihale için verilecek teklif mektuplarını Yenimahalle Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No: 5 Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’ndaki Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına ihale günü olan 24 Eylül 2020 günü saat 12:00’ye kadar teslim edecek. İhale de aynı gün saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

Kiralık çiçek satış büfesi

Şehrin muhtelif yerlerinde bulunan 50 çiçek satış büfesi 3 yıl süre ile kiraya verilecek. 450 metrekare kullanım alanına sahip olan büfelerin tahmini fiyatı için 1 milyon 800 bin TL istenirken geçici teminat olarak 54 bin TL talep edildi. İhaleye Ankara’da kamuya ait alanlarda en az 150 adet büfeyi en az 1 yıl süre ile işleten gerçek ve tüzel kişiler katılabilecek

Emlaknews.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir