Ankara Wedding Event Fair, Congresium’da kapılarını açtı

HYF Fuarcılık, Mac Art Ana Sponsorluğunda ve MAG Medya sponsorluğunda gerçekleşen Ankara Wedding Event Fair Fuarı Congresium’da kapılarını açtı.

Evlilik fuarı ünlü isimlerin katılımıyla kapılarını araladı. Türkiye’de fuar sektörüne yön veren markalar arasında yer alan HYF Fuarcılık, Mac Art Ana Sponsorluğunda gerçekleşen Ankara Wedding Event Fair Congresium’da kapılarını açtı.

Ünlü isimler gelinlik giydi

Evlenecek olan çiftlerin tüm detayları bulabilecekleri fuar, Trio Dans Akademisi’nin gösterisi ile başladı. Şebnem Schaefer, Wilma Elles, Nilay Dorsa gibi ünlü isimlerin podyumun tozunu attırması ile birbirinden özel kreasyonların sergilendiği güne; Nilay Dorsa’nın muhteşem sesi renk kattı.

Wedding Event Fair Defilesi

Laa Sia Sposa gelinlik defilesi, Seçil İlmio abiye defilesi, Setrms gelinlik ve abiye gösterisi ile devam eden defilelerin kareografisine İpek Tanrıyar imza attı. Evrim Memili Make-up Showu ile büyük beğeni topladığı gün Canto Orkestrası’nın muhteşem performansıyla son buldu.

15 Aralık Pazar günü son bulacak olan etkinlik, Make Up gösterileri, saç şovları, organizasyon detayları,2020 trendleri evlilik danışmanlığı gibi birçok konuyu da organizasyon sürecinde çiftlerle buluşturacak.

Ankara’da açılan fuarda yapılan defile izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir