Ankara-Niğde Otoyolu danışmanlık işi ihale edilecek

Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi Ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti işi, 25 Mayıs’ta ihale edilecek.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü, ‘Ankara-Niğde Otoyolu Projesi Yap-İşlet-Devret Modeli İle Yapılması, İşletilmesi Ve Devri Projesinin Yapım Dönemi Müşavirlik Hizmeti’ işini, 25 Mayıs’ta ihaleye çıkarıyor. Geçici teminat tutarı 3 milyon TL olarak belirlenen işin ihalenin dosyası, Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’nda ücretsiz olarak görebilecek.

Teklifler, en erken ihale tarihinden 7 gün öncesinden başlamak üzere ihale tarihinde ihale saatine kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’ndaki İhale Komisyonu Başkanlığı’na elden veya posta ile teslim edilecek. İhale saat 14:30’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Ankara Yücetepe’deki adresinde, İşletmeler Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacak.

İhalenin detayları burada