Zamo ev taşırken ve eşya alırken yanınızda olsun

Ölçümü keyif haline getiren dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet tedarikçisi Bosch, yeni ürünü ile ölçümü çok daha kolaylaştırıyor.

Dünyada bir milyondan fazla satan yeni nesil dijital uzaklık ölçer Zamo ile Bosch, uzun menziliyle kullanıcılara en iyi ölçüm yapma fırsatını sunuyor. Hafiflik, minimal boyut ve tek tuşla kullanım gibi birçok özelliği bir arada sunan Zamo, KDV dahil 59.99 Euro'luk tavsiye fiyatı ile dikkat çekiyor.

Sürekli ölçümle işi olanların ayrılmaz parçası olması gereken Zamo, hızlı ve hassas biçimde uzaklık ölçmek isteyenlere en ideal çözümü sunuyor. Tek tuş kullanım kolaylığı ile dikkat çeken dijital uzaklık ölçer Zamo, en küçük mesafelerde bile sorunsuz çözüm üretiyor.

Cebe sığan ve 80 gr’lık ağırlığı olan cihaz, butonu kaydırıldığında istenen pozisyonda ölçüm yapıyor. 10 x 3.6 x 2.3 cm’lik küçük bir araç yardımıyla 3mm’den 20 m’ye kadar mesafeleri kolayca ölçebiliyor.

Zamo nasıl çalışıyor?

Cihaz referans kenarı ile yüzeydeki lazer ışınının ulaştığı ilk nokta arasını ölçerek size ekrandan bildiriyor. Ölçümü bitirmek için yapmanız gereken tek şey, cihaz üzerindeki butonu eski haline dönecek şekilde tekrar kaydırmak oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir