Yücelpark metrekaresi 6 bin 135 TL’den satışa çıktı

Teknik Yapı, Kartal’da hayata geçirdiği Yücelpark projesini metrekaresi 6 bin 135 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu.

Teknik Yapı, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım’ın ev sahipliğinde düzenlediği lansmanla yeni projesi Yücelpark’ı satışa çıkardı.

Kartal’ın merkezinde yemyeşil parklarla çevrili ve adalar manzaralı Yücelpark projesinde lansmana özel metrekare fiyatları 6 bin 135 TL'den başlıyor.

20 bin 972 metrekarelik arsa üzerine kurulan Yücelpark 120 bin metrekare inşaat alanına sahip. 825 daire, 17 ticari ünite olmak üzere toplam 842 bağımsız bölüm bulunan Yücelpark projesi 10 blok halinde yükseliyor. Yücelpark projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Yüzde 70'i yeşil alana ayrılan Yücelpark projesi konumuyla da dikkat çekiyor.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, lansmanda yaptığı konuşmada, Yücelpark projesinin önemine değindi. Durbakayım, "Bugüne kadar Kartal’da gerçekleştirdiğimiz 9 dönüşüm projesi eski fabrika ve sanayi sitelerinin dönüşümüyle olmuştur. İlk defa yaşayan bir sitede deprem riski taşıyan yaşam alanında dönüşüm gerçekleştiriyor olacağız. Fikirtepe’de gerçekleştirdiğimiz dönüşümlerdeki bilgi birikimi ve deneyimizi Yücelpark’ta hayata geçireceğiz" dedi.

Durbakayım şöyle devam etti:

Yücelpark projesinde dairelerin yüzde 70’i 3+1 ve 4+1 konutlara ayrıldı. Bir blokun tamamen 1+1 ve 2+1 dairelere ayrıldığı Yücelpark projesinde 385 adet 1+1, 79 adet 2+1, 338 adet 3+1 ve 123 adet konut ve home ofis yer alıyor. 650 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz Yücelpark projesi  36 ayda tamamlanacak.

Yücelpark projesinde lansmana özel peşin alımlarda fiyatlar 329 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatı ise 6 bin 135 TL. Kişiye özel ödeme planları sunulan Yücelpark projesinde yüzde 5 peşin 12, 24 ve 36. Ayda yüzde 5’lik ara ödeme, kalan yüzde 80’i ise 120 ay banka kredisi ile ödenebiliyor. Banka kredisinde 60 aya 0,74 faiz uygulanıyor. Bankayı tercih etmek istemeyen müşteriler için ise firma kredisi uyguluyoruz. Yüzde 30 peşin kalan 50 ay senetle ödeme planı çıkartabiliyoruz.

Çocuklu aileler için tasarlanan Yücelpark projesinde, yürüyüş parkurları, sosyal tesis, açık yüzme havuzu, kreş alanı gibi sosyal olanaklar sunuyoruz.  Özlem duyulan mahalle ruhunu ve komşuluk ilişkilerini koruyacağız.

Kartal Cevizli Caddesi üzerinde konumlanan Yücelpark projesi denize kuş uçuşu 900 metre mesafede, ana bağlantı arterlerinin aynı başında. İBB’nin Her Yere Metro, Her Yerde Metro anlayışıyla yola çıkarak hayata geçirdiği marmaray, metro ve Gebze-halkalı hattının  200 metre mesafede yer alıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler