Yeni Tefal Turbo Pro ütü 399 TL

Turbo buhar performansıyla dikkat çeken Yeni Tefal Turbo Pro ütüde fiyatlar 399 TL’den tüketici ile buluşuyor.

Tefal, ütüleme işine yepyeni bir boyut getirirken giyimine dikkat edenlere kolaylık sunuyor. Kusursuz buhar dağılımının maksimum performansa dönüştüğü Yeni Tefal Turbo Pro ütü, özel fonksiyonlarının yanı sıra farklılaşmış tasarımı ile dikkatleri çekiyor.

Ütüleme işine yepyeni bir boyut kazandıran Yeni Tefal Turbo Pro, güçlü bir performansa ve modern çizgilere sahip. Tefal Turbo Pro’nun ultra ince Durilium Airglide Autoclean tabanının kaygan yapısı sayesinde, ütülemeyi kolaylaşıyor ve ütüleme zamanını azaltıyor. 220 g/min. buhar gücü ve ideal buhar dağılımı için tasarlanan aktif delikler, zorlu kırışıklıklara karşı meydan okuyor.

Tefal Turbo Pro, güçlü buhar performansının yanı sıra benzersiz kireç toparlayıcı aparatı kireç avcısı ile kireç nedeniyle ütü tabanının tıkanması, temiz giysilerdeki kireç lekesi ve kalıntısı problemlerine etkileyici bir çözüm sunuyor.

Ütülemeden öte profesyonel bir performans bekleyenler için özel olarak geliştirilen Tefal Turbo Pro sayesinde çamaşır sonrası biriken ütü derdi artık sorun olmaktan çıkıyor.