Viko Pacific ile teras ve bahçeler daha güvenli

Viko’nun ıslak ve nemli alanlar için ürettiği Pacific serisi, havuz kenarlarında, teras ya da bahçelerde güvenle kullanılabiliyor.

Baharın gelmesiyle birlikte, bahçelerde ve teraslarda geçirilen zamanlar da arttı. Ancak evin dışında bulunan priz, elektrik düğmelerinin güvenliği tehdit ettiğini unutmamak gerekiyor.  Özellikle bahar aylarında ansızın bastıran yağmurlar, ister bahçenizde çimleri biçiyor ister keyif çayı içiyor olun hayatınızı tehlikeye atabilir.

Suya ve toza karşı koruma

Viko’nun ıslak ve nemli alanlar için ürettiği Pacific serisi bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda ve ıslanma olasılığı bulunan alanlarda güvenlik sağlıyor. Güvenli olduğu kadar dekoratif görünümü ile de dikkat çeken Pacific serisi, IP54 özelliği ve özel topraklama sistemi ile sıçrayan suya olduğu gibi toza karşı da koruma sağlıyor. Bu sayede havuz kenarlarında, teras ya da bahçelerde güvenle kullanılabiliyor.

Patentli özel asimetrik conta sistemi

Pacific serisi, modüler tasarımı sayesinde sadece üst kapağını değiştirerek zevkinize ya da kullandığınız alana uygun kombinasyonlar yapmanız mümkün hale getiriyor. Yaratacağınız kombinasyonlar isteğinize göre yatay ya da dikey de olabiliyor. Dilerseniz tüm ürünler tek bir ürünmüş gibi kompakt şekilde bir araya da gelebiliyor. Pacific serisi, kullanım ve montaj açısından da birçok avantaja sahip. Patentli özel asimetrik conta sistemi ile duvara en yakın noktadan kablo montajı yapılabiliyor. Özel tasarımı ise 3 farklı çapta kablo girişi seçeneği yaratıyor.