Venara Bağcılar satışa çıkıyor!

Venara Bağcılar projesi 24 Mayıs’ta satışa çıkıyor!

Onur Marketler ve İnaş Yapı tarafından inşa edilecek olan Venara Bağcılar projesi 7 blokta 422 daireden oluşuyor. 9 bin 500 metrekare alana inşa edilecek olan Venara Bağcılar teslim tarihi ise Mayıs 2019.

24 Mayıs'ta satışa çıkması planlanan Venara Bağcılar fiyatları henüz açıklanmadı.

Venera Bağcılar projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, yürüyüş alanları, peyzaj, spor alanları yer alıyor. Proje ayrıca çocuklar için uygun projeler arasında bulunuyor. Çocuklar için oyun alanları inşa ediliyor.

Bağcılar nasıl bir yer?

Bağcılar, 1992 yılına kadar Bakırköy Belediyesi´ne bağlı bir yerleşim birimi iken Kirazlı, Güneşli ve Mahmutbey semtlerinin birleştirilmesi sonucu 3806 sayılı yasa ile müstakil belediye ve ilçe haline getirildi. TÜİK tarafından yapılan Adrese Dayalı Nüfus Sayımına göre 2015 nüfusu 757.162 olan Bağcılar, nüfus bakımından İstanbul'un en büyük ilçesi. Bağcılar, İstoç, Massit, Oto Center, gibi iş alanlarının bulunduğu bir ilçe olarak, ülke ekonomisinde de önemli bir yere sahip oldu. Tekstil ve ayakkabı sektörünün yanında, basın ve medya sektörünün büyük bir kısmı da ilçede faaliyet gösteriyor.

Adres: Yenimahalle Mah. Dökümcüler Cad. 1536 Sok. No:9 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 444 63 57
Web site: http://venarabagcilar.com/
E-Mail: info@onurmarket.com

Yazı: Alev Yakar

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler