Uransan, Urankent’te 7’nci projeye başlayacak

Uransan AŞ, Ankara Urankent’te başlamayı planladığı yeni projenin hazırlıklarında son aşamaya geldi. Bu proje, şirketin bölgedeki 7’nci projesi olacak.

Uran Holding’e bağlı Uransan AŞ’nin adını Urankent projelerinden alan semtte, yeni bir proje daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Uransan AŞ Satış ve Pazarlama Müdürü Gazi Çelik, Urankent 7 projesinin hazırlıklarında son aşamaya gelindiğini belirterek “1164 daireden oluşan Urankent 1. Etap Konutları’nın inşasıyla başlayan Urankent hikayesi, bugün 10 bine yakın kişinin yaşadığı koca bir semt olarak başarıyla devam ediyor” dedi.

‘2-3 yıldır büyük ilgi görüyor’

Urankent’in özellikle son 2-3 yıldan bu yana konut alıcısından çok büyük ilgi gördüğünü kaydeden Çelik, “Projelerimiz ile konut alıcısını yüksek kalitede, konforlu, yeni nesil konutları alıcıyla ilk buluşturan yerleşim yerlerinden birini kurguladık. Anadolu Bulvarı Protokol Caddesi üzerindeki lokasyonumuzun yanı sıra komşuların birbiriyle kurduğu samimi ilişkiler ve güven de Urankent’in değerini sürekli artırıyor. Yıllar geçtikçe koca bir Urankent ailesinin oluşmasını sağlarken, bu aileyi sürekli büyütmeyi de ihmal etmedik. Bu özellikleri sayesinde Urankent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden biri haline geldi” dedi.

Detaylar yakında açıklanacak

Bölgede hayata geçirecekleri yeni projeyi konut alıcısıyla buluşturmak için gün saydıklarını dile getiren Çelik, “Projeyi hayata geçireceğimiz yerde bulunan eski binayı geçtiğimiz günlerde kontrollü bir şekilde yıktık. Yeni projemizin detaylarını da önümüzdeki günlerde açıklayacağız” diye konuştu.