Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı 24 Mayıs’ta yapılacak

Kamu Teknoloji Platformu (KTP) tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek ‘Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı Congresium Ankara’da yapılacak.

Şehircilik konusunda kamu politikalarına katkı sağlayan, akıllı şehirler ile ilgili Türkiye’de pilot yatırım çalışmaları yaparak, bilgi ve raporlar üreten sivil toplum kuruluşu Kamu Teknoloji Platformu (KTP) tarafından düzenlenecek olan ‘Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’, kamu kurumları, yerel yönetimler, özel sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Ulusal ve uluslararası 60’ı aşkın konuşmacının yer alacağı konferansın onur konuğu akıllı şehirler konusunda dünyanın en yetkin otoritesi olan Smart City Council Genel Müdürü Philip Bane.

24 Mayıs 2017 tarihinde Congresium Ankara’da düzenlenecek olan 2. Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ceylan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’in katılımıyla gerçekleşecek.

Yer: ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı / Congresium Ankara
Tarih: 24 Mayıs 2017,Çarşamba
Saat: 09.00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler