Tuyap’ın Körfezkent 3. Etap müzayedesi 22 Şubat’ta

Turyap, Emlak Konut Körfezkent 3. Etap Evleri’ndeki 40 konut için 22 Şubat’ta açık artırma düzenliyor.

Turyap’ın, Emlak Konut Körfezkent 3. Etap Evleri’ndeki 40 konut için 22 Şubat’ta düzenlediği müzayede, saat 13.30’da Luxor Garden Hotel toplantı salonunda gerçekleştirilecek. Müzayede Turyap’ın internet sitesinden eş zamanlı yayınla yapılacak.

Kocaeli Körkezkent Yarımca’da yer alan konutlar, bitmiş, oturuma hazır olarak konutlar alıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Müzayedede satışa sunulacak 40 konut cephe, kat durumu, açıklık, gün ışığı, manzara bakımından yatırım ve yaşam avantajlarıyla öne çıkıyor.

Fiyatlar 162 bin TL’den başlıyor

Emlak Konutları Körfezkent-3’te büyüklükleri 46 metrekare ile 168 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Satışa sunulan 40 dairede fiyatlar 162 Bin TL’den başlayan fiyatlarla açık artırmada teklif bekliyor. Tapuları da hemen teslim edilecek konutlar, Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi mesire alanına yakın konumda yer alıyor.

Banka kredisi kullanmak mümkün

5 bin TL'den başlayan teminatla katılmanın mümkün olduğu açık artırmanın ardından, bir ay sonra katılımcılar aldıkları konutlar için yüzde 25 ödeyecek. Kalan tutar için ize üç ay sonra banka kredisi kullanmak mümkün. Gayrimenkul listesi ve müzayedeler ile ilgili detaylı bilgiye Turyap’ın internet sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

22 Şubat 2017
Luxor Garden Hotel
13.30

[mappress mapid="20"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler