Transform Fikirtepe fiyatları 331 bin TL’den başlıyor

Transform Fikirtepe projesinde satılık daire fiyatları 331 bin TL’den başlıyor. Projede teslimler Eylül 2018’de!

Haldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul tarafından inşa edilen Transform Fikirtepe projesi Kadıköy Fikirtepe'de 22 bin 466 metrekare alana kuruluyor. Projede alanları 43 ile 276 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Projedeki toplam konut sayısı ise tam 1.080 adet. Transform Fikirtepe teslim tarihi ise Eylül 2018.

Projede 1 oda 1 salon daireler 59 ve 61 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 117, 175, 129 ve 143 metrekare olarak tasarlandı.

Transform Fikirtepe fiyatları 331 bin TL'den başlıyor. İnsanın ve sürdürülebilir bir yaşamın öncelikli olarak önemsendiği projede yeşil alanlar, çevreyi koruyan mimari dikkat çekiyor. Proje bu özellikleriyle ABD Yeşil Bina Konseyi ile verilen Leed Sertifikası standartlarına uygun tasarlanıyor.

Projenin ortak alanı 10 bin metrekareyi buluyor. Bu alanda iki adet açık, iki adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, açık spor alanları, kafe ve restoranlar, kapalı çocuk oyun salonu, seyir terası gibi aktivite alanları bulunuyor.

Transform Fikirtepe nerede?

Proje, kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe'de yaşama geçiyor. İstanbul'un en değerli ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı Fikirtepe, iki çevre yolunun buluştuğu noktada bulunan bir semt. Köprülere, ana arterlere bağlantı kolaylığı, Avrasya Tüneli’ne yakınlığı, Kadıköy-Kartal metrosu ve Marmaray ile çevrelenen sınırları ile ulaşım kolaylığının sunulduğu proje aynı zamanda deniz manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Transform Fikirtepe

Çocuklar için uygun konut projesi

Fikirtepe Transform projesi çocuklar için uygun konut projeleri arasında yer alıyor. Peki projede çocuklar için ne var? Öncelikle lobide planlanan çocuk bekleme odası ciddi bir ihtiyaç. Bunun dışında çocuklar için kapalı bir oyun salonu var, güzel havalarda oynamaları için açık hava oyun parkı da bulunuyor. Tüm bunların dışında muhteşem bir bisiklet yolu, yarım basketbol sahası ve açık hava kaykay pisti de çocuklar için düşünülmüş.

Transform Fikirtepe İletişim

Adres: A. Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:58/1 Fikirtepe-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0216 223 06 72
Web site: http://www.transformfikirtepe.com.tr/
E-Mail: info@transformfikirtepe.com.tr

Yazı: Alev Yakar

[contact-form-7 id="290458" title="Proje Firmasına Ulaşın"]

[mappress mapid="210"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler