The Kennedy Condominiums’un 2. etabı Türkiye’de satışa çıkıyor

Akman Holding’in Kanada’daki yatırımı SAMM Developments’in Toronto’daki projesi The Kennedy Condominiums ay sonunda Türkiye’de satışa sunulacak.

Akman Holding’in Kanada’da kurduğu SAMM Developments, ön talep topladığı The Kennedy Condominiums projesinin ikinci etabında Türkiye satışlarını bu ay sonunda başlatacak. Kanada’da satışı devam eden ikinci etapta Türkiye’de satılmak üzere 100 daire ayrıldı. Projede daire fiyatları 200 bin Kanada dolarından başlıyor.

The Kennedy Condominiums 600 milyon dolarlık yatırım

Başlıksız-2

Toronto’nun en büyük yatırımı olma özelliğini taşıyan ve 600 milyon dolarlık yatırımla hayata geçinilen The Kennedy Condominiums, 4 blok’ta 1320 daire, otel ve iş merkezinden oluşuyor. Büyük fırsatlar sunuyor.

Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, projenin Türkiye’den yatırımcılar için büyük fırsatlar sunduğunu belirterek lansmana özel avantajlar sunduklarını vurguladı. The Kennedy Condominiums’a Türkiye’den büyük bir ilgi olduğunu da anlatan Akman, Kanada’da yabancıların mortgage kredisinin yüzde 65 alabildiğini, yüzde 35 ödemenin ise peşin olduğunu anlattı. 370 dairelik birinci etabın satışını rekor bir sürede bitirdiklerine dikkat çeken Aakman, ikinci etapta yine 330 dairemiz bulunduğunu sözlerine ekledi.

http://www.kennedycondos.com/