Tapu.com 3,5 dönüm tarlayı 500 TL’den açık artırmaya çıkartıyor

Tapu.com, Edirne’nin Kırkkavak Köyü’nde yer alan 3 bin 500 metrekare, 500 TL’den açık artırmaya çıkartacak.

2017’ye sürpriz bir açık artırma kampanyasıyla giren Tapu.com, Edirne Kırkkavak Köyü’nde yer alan 3 bin 500 metrekare tarlayı 500 TL’den başlayan fiyatla açık artırmaya sunuyor.

Tarihi geçmişi Osmanlı İmparatorluğu dönemine dayanan ve Evliya Çelebi'nin Seyahatnamesi’ne de konu olan Kırkkavak Köyü’ndeki tarla online açık artırma yöntemiyle satılacak. Kırkkavak köyüne 3,5 kilometre mesafede yer alan tarla hem tarım hem de yatırım amaçlı olarak değerlendirilebilir.

'Değerleme raporu var'

emre-ersahin

Tapu.com kurucusu ve CEO’su Emre Erşahin, satışa sundukları çok cazip arsa fırsatlarına dikkat çekmek için böyle bir kampanya düzenlediklerini belirterek Edirne’deki tarlanın da sitedeki diğer tüm gayrimenkuller gibi SPK sertifikalı eksperler tarafından hazırlanmış raporunun olduğunu vurguladı. Tarlayla ilgili sitede yer alan tüm bilgilerin bu rapordan alındığını ifade eden Erşahin Tapu.com’un portföyünde sadece SPK tarafından sertifikalandırılmış uzmanların yazdığı değerleme raporu bulunan gayrimenkullerin yer aldığını vurguladı.

Online açık artırma yapıyor

Tapu.com’da yer alan bir gayrimenkule talip olanlar, online açık artırma yoluyla tekliflerini en hızlı şekilde verebiliyorlar. Satıcının razı olduğu minimum satış bedeli üzerine çıkan teklifler arasından en yüksek fiyatı veren gayrimenkulü almaya hak kazanıyor. Açık artırmaya diğer teklifleri görmek için katılmak ücretsiz. Sadece teklif verecek katılımcıların kredi kartlarından ilgili artırmanın hizmet bedeli kadar bir ön provizyon çekiliyor ve sonra sadece kazanandan bu hizmet bedeli tahsil ediliyor. Diğer teklif sahiplerinin provizyonları kaldırılıyor ve herhangi bir bedel tahsil edilmiyor. Gayrimenkulün tutarı ise Tapu.com’a değil doğrudan satıcıya ödeniyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler