Sonbaharın tüm renkleri Modoko’da

Modoko, romantizm mevsimi olan sonbaharın renklerini evlerine taşımak isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunarak daha renkli yaşam alanlarının kapısını aralıyor.

Sonbahar denilince akla ilk gelen toprak ve vizon tonları oluyor. Modoko,bu tonların dekorasyonda hakim olmasıyla yaşam alanlarında oluşan nude görüntüyü özel aksesuarlarla zenginleştiriyor.

basliksiz-3

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik, sonbaharın gelmesiyle mobilya severlerde bir kısır döngü oluştuğunu belirterek havaların değişimiyle renkli ürünlere olan tercihlerin yerini toprak renklerine bıraktığını söylüyor. Bunun sonucunda da ‘Evim çok kasvetli bir havaya bürünüyor’ şeklinde serzenişlerle karşılaştıklarını anlatan Özçelik, bu durumun önüne geçmenin Modoko’da için çok basit tüyolarla mümkün olduğunu ifade ediyor.

basliksiz-4

‘Sevdiğiniz parçaların farkında olun’

Öncelikle sade ama detaylarda romantik dokunuşların yer alacağı parçaları seçmek gerektiğini vurgulayan Özçelik, “Bu parçalar hem yaşam alanlarınızı zenginleştirecek, hem de uzun yıllar heyecanla kullanacağınız bir ortamı sizlere yaratacaktır” diyor.

basliksiz-2

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli noktanın ise kişilerin sevdiği ve onu rahatlatacak parçaların farkında olması olduğuna dikkat çeken Özçelik “Sizler için dekorasyonun önemli parçası mini bir puf ise bunun için sadece Modoko’ya uğramanız bile aradığınızı bulmanıza yetecektir” açıklamasında bulunuyor.