Sinpaş İş Modern Ambarlı geliyor!

Sinpaş Yapı, yeni projesi için Avcılar Ambarlı’yı seçti. Sinpaş İş Modern Ambarlı’da ön talep toplanıyor.

İstanbul yeni projeler arasına biri daha eklendi: Sinpaş İş Modern Ambarlı! Sinpaş Yapı'nın projesinde detaylar henüz açıklanmadı. Sinpaş İş Modern Ambarlı fiyatları merak edilen konular arasında. Açıklandığında www.emlaknews.com.tr'den öğrenebilirsiniz.

Sinpaş İşModern Ambarlı internet sitesi açıldı. Çok yakında projenin satışa çıkacağının duyurulduğu sitede ayrıca ön talep toplanma sürecinin de başladığı açıklanmış. Ambarlı İş Modern projesi "Topraktan Kazanmak İşinize Gelsin!" sloganıyla yola çıkıyor. Projede iş yerleri, depolama, fabrika ve atölye alanları bulunacak. Proje Ambarlı Limanı'na 5 km mesafede inşa edilecek.

Sinpaş projeleri hangileri?

Sinpaş Yapı'nın devam eden konut projeleri arasında Altınoran, Liva Turkuaz, Ottomare, Sinpaş Palas, Marina Ankara, Köyceğiz ve Aqua City Denizli projeleri bulunuyor. Şirket ayrıca Ottomare ve İşmodern isimli ticari projelerine devam ediyor.

Şirketin tamamlanan projeleri ise; Kelebekia, Kelebekia Premium, Boğaztepe, Marenegro, Sealybria, Central Life, Aqua Manors, İstanbul Palace, Aqua City, Pasha Yalı ve Boğaziçi Malikaneleri.

1974 yılında Ankara’da kurulan şirket, 1986 yılında faaliyetlerini geliştirmek üzere Genel Müdürlüğü’nü Ankara’dan İstanbul’a taşıdı. Sinpaş, bugüne kadar yaklaşık 80 binin üzerindeki kişiyi konut sahibi yapan bir firma. Son 10 yılda yıllık yüzde 30 civarı büyüme kaydeden Sinpaş, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla Sign of the City Awards 2015’te Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. 2016 yılında ise Jüri nezdinde Sinpaş Palas projesine en iyi mimari kategorisinde yer aldı.

Sinpaş İş Modern Ambarlı  İletişim Bilgileri

Sinpaş İş Modern Ambarlı  Adres: Yakuplu Mahallesi, Birlik Cad. Haramidere-Beylikdüzü/İstanbul
Sinpaş İş Modern Ambarlı  Telefon: 444 19 74
Sinpaş İş Modern Ambarlı  Web: http://ismodernambarli.com
Sinpaş İş Modern Ambarlı  E-Mail: info@sinpas.com.tr

[mappress mapid="135"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler