Sinpaş Ankaralının en çok tercih ettiği gayrimenkul markası

Sinpaş Yapı’nın Ankara’daki projeleri Altınoran ve Marina Ankara, Ankaralıların oturmak için en çok ev aldığı projelerin başında geliyor.

Pazar araştırma şirketi Ipsos’un Mart 2016’da gerçekleştirdiği Ankara Konut Projeleri Bilinirlik ve Algı Araştırması Raporu’nda göre, Ankaralıların en çok konut satın almak istedikleri bölge Oran olurken her bir konut projesini bilen kişiler bazında, konut satın alım eğilimi en yüksek olan Sinpaş projeleri Altınoran ve Marina Ankara olduğu belirlendi.  Sinpaş’ın Oran’da inşa ettiği Altınoran ve Marina Ankara, Ankaralıların en çok ziyaret ettiği ve en çok satın aldığı projelerinden.  Araştırmaya katılan görüşmecilerin Altınoran’ın tercih etme nedenlerinin başında ise proje ile ilgili unsurlar ve projenin sahibi olan firma ile ilgili unsurlar geliyor.

basliksiz-2

İhtiyaçları en fazla karşılayan projeler

Sinpaş’ın Altınoran ve Marina Ankara projeleri aynı zamanda ihtiyaçları en fazla karşılayan ve tüketicilerin en çok yakınlık duyduğu projeler olarak da öne çıktı. Sinpaş projelerinden herhangi birini, konut satın almak isteyeceği ilk proje olarak belirten katılımcılar arasında en yüksek oranın ‘oturum veya karma amaçlı markalı konut satın almak isteyenler’ grubunda olduğu saptandı.  Altınoran ve Marina Ankara’dan konut satın alımında etkili unsurlar da tespit edildi. Buna göre, Altınoran içerisinde yer alan fasiliteleri,  Marina Ankara ise ‘kiracı/evsahibi kişilerin yaşam tarzının uygunluğu’ ile tercih edilen konut projeleri oldu.  Altınoran’dan  konut satın alım kararını etkileyen önemli unsurlar içinde ‘benzersiz sosyal olanaklar ve merkezi konumu’ öne çıkarken Marina Ankara için ise ‘bilinen/tanınmış/popüler bir gayrimenkul firması tarafından yapılmış’ olması önem taşıyor,

Güle Güle Otur Türkiye’m kampanyasına 15 binden fazla başvuru

Sinpaş’ın ,Türkiye ekonomisinin eski dinamizmine kavuşması için hayata geçirdiği Güle Güle Türkiye’m kampanyasına devam ediyor. Başlangıcından itibaren 15 binden fazla başvuru alan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere peşinatsız, ister 5 yıl için yüzde 0,40 vade farkı, ister 10 yıl için yüzde 0,70 vade farkı oranı avantajı sunan Sinpaş Yapı, yoğun istek üzerine kampanyaya GYODER’in desteğiyle devam ediyor.