Silverline buzdolabı ile sebze ve meyveler taptaze

Silverline buzdolabı, meyve ve sebzelerin doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlıyor, her bölme için ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapıyor.

Mutfakta lezzet buzdolabında taptaze kalabilmiş sebzelerle çok daha kolay. Silverline, tasarım ve fonksiyonelliği teknoloji ile buluşturarak kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiriyor. Mutfakların gizli kahramanı buzdolapları artık sadece yemek ve sebzeleri bozulmadan korumanın ötesinde fonksiyonlarla donatılıyor.

Silverline buzdolabı, meyve ve sebzelerin doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlıyor, her bölme için ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapıyor. Siyahın asaleti ile mutfaklara şıklık katan Silverline R12051B01 buzdolabı, teknolojisi ve geniş iç hacmi ile kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanıyor.

Fonksiyonel ve şık

Silverline R12028B01 buzdolabı teknolojisi ve geniş iç hacmi ile mutfakta maksimum fayda sağlıyor. 4 kapılı siyah cam yüzeye sahip Silverline R12028B01, dokunmatik dijital kontrol paneli ile fonksiyonel ve şık…

Dokunmatik ekran üzerinden her bölmenin ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapılabilen buzdolabında tatil modu uzun seyahatlerde yiyeceklerin tazeliğini koruyor. Sterilizasyon özelliği olan ‘mavi ışık’ aydınlatma fonksiyonu ise, meyve ve sebzeleri ideal dalga boyunda bir ışıkla aydınlatarak, doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlıyor.

Tat ve aromaları korunan gıdalar daha uzun süre taze kalıyor, vitamin değerleri kaybolmuyor. 428 litre geniş iç hacme sahip R12028B01 buzdolabı, A+ enerji sınıfı ile çevreye duyarlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir