Siemens’le okula dönüş daha kolay

Siemens Ev Aletleri, TG23331V fonksiyonel tost makinesi ve ME400FQ1 katı meyve sıkacağı ile okul döneminde annelerin en büyük yardımcısı olacak.

Siemens Ev Aletleri, hem kahvaltıların hem de ara öğünlerin hazırlanmasını kolaylaştıran çok fonksiyonlu TG23331V tost makinesi ve ve ME400FQ1 katı meyve sıkacağı ile yeni okul dönemine hazırlanan annelerin işini kolaylaştırıyor.

Başlıksız-2

Bulaşık makinesinde yıkanabilen döküm plakalar

Paslanmaz çelik, antrasit tost makinesi TG23331V, tTost, ızgara ve fırın konumlarında pişirme ve sıcak tutma amaçlı alt ve üst ısıtmalı kullanım özelliğine sahip. 3 özelliği bir arada sunan TG23331V tost makinesi, ısı ve yüksekliğinin ayarlanabilmesi pişirme konusunda kolaylık sağlıyor ve bulaşık makinesinde yıkanabilen döküm plakalar ile oldukça kullanışlı.

Başlıksız-3

Meyve ve sebze suları vitamin deposu

1000 Watt motor gücüne sahip Siemens’in ME400FQ1 katı meyve sıkacağı, seramik bıçağı ilesebze ve meyvelerin vitaminlerinin kaybolmadan sıkılmasını sağlıyor. ME400FQ1 katı meyve sıkacağı ayrıca XXL besleme ağzı ile sebze ve meyveleri önceden doğramadan, bütün halinde kolayca sıkılmasına olanak sağlıyor. ME400FQ1 de bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları ile kullanım kolaylığı sunuyor.