Siemens’in Q700 serisindeki TSI 803210 kodlu ütüsü, yılın moda renklerini birebir yansıtan mavi ve yeşil tonlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. En zor kırışıklıkları kolayca açmanıza yardımcı olan ürün, canlı renkleri ile ön plana çıkıyor.

Siemens’in ütüsü dokunmatik kontrol özelliği ve tüm ütülenebilir kumaşlara uygun “allTextile” güvenli ütüleme programı ile çamaşırların türlerine göre ayrılması, sürekli ayar değiştirilmesi ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak büyük kolaylık sağlıyor. Kışlık kıyafetleriniz ister ipek olsun, isterse pamuk, sentetik veya keten tüm kumaş türlerini allTextile programı ile uygun ısı derecesi ve buhar ayarını dert etmeden kolaylıkla ütüleme imkanı sunuyor.

Siemens iQ700 serisinden TSI803210 kodlu ütünün perfect Select ara yüzü sayesinde eskiden olduğu gibi, sıcaklık ayarı için döner kontrol butonu ve buhar çıkışı düğmesi kullanmak yerine, kullanıcı, artık ideal ayarı tek bir parmak dokunuşu ile seçebiliyor.

Üründe güvenlik konusu da üst düzeyde tutulurken start Stop sistemi ütünün kullanımına ara verildiğinde kapanmasını, devam etmek için ütüyü kavradığınızda anında ısınarak ve kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor.