Siemens’in XXL beden buzdolapları kurban bayramını bekliyor

Siemens Ev Aletleri’nin iQ500 serisi soğutucuları 578 ve 682 litrelik geniş iç hacimleriyle kurban bayramında buzdolabında yer arayanlara çare oluyor.

Siemens’in kurban bayramın gibi ender zamanlardaki ihtiyaçlara bile cevap verebilecek kapasitede ürettiği yeni buzdolapları vitrinlerdeki yerini aldı. Kurban bayramındaki ihtiyaçları karşılayan ve Siemens iQ500 serisi XL ve XXL soğutucular sadece geniş alan sağlamanın yanı sıra et ürünlerini 2 kata kadar daha uzun süre taze tutarak tatlarının hep ilk günkü gibi muhafaza ediyor.

Önceki modellerinden çok daha fazla yerleştirme alanına sahip olan ve ileri teknolojiyi estetik tasarımla birleştiren Siemens’in iQ500 serisi 578 ve 682 litrelik iç hacme sahip bulunuyor.

Her zaman taze

iQ500’lerde yer alan ‘hypre Fresh plus tazelik sistemi’ yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor. Aynı zamanda çekmece içerisindeki nem oranını ayarlayabilen ürün ile meyve ve sebzeler 2 kata kadar daha uzun süre taze tutulabiliyor.

Esnek ve estetik

Ayarlanabilir kapı rafları buzdolabı içinde küçük veya büyük alanlar oluşturmaya imkan veriyor ve kapı bölmeleri istediği gibi ayarlanabiliyor. Hacimli yiyecekler ve büyük kaplar için derin dondurucu bölümünde büyük kolaylık sağlayan bigBox ise ürünleri üst üste istifleyebileceğiniz bolca alan yaratıyor.

LED aydınlatma sistemi ile dizayn edilmiş yan duvar ve direkt meyve-sebze çekmecesini aydınlatanLED spot aydınlatmalar dayiyecekler için mükemmel ışıklandırma sağlayarak daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor.

Enerji tasarruflu

A++ ve A+++ enerji sınıfına ait ürünler sunan Siemens, iQ500 soğutucularında yer alan LCD kapı elektroniği, hem buzdolabının hem de derin dondurucunun sıcaklık ayarını ayrı ayrı yapabilmeyi, aynı zamanda tatil modu, ekonomi modu gibi farklı fonksiyonları ayarlamayı sağlıyor.

Fresh sense sensör teknolojisi ise buzdolabının içine ve dışına yerleştirilmiş sensörler aracılığıyla sürekli sıcaklık ölçümü yaparak buzdolabının içindeki sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçiyor.