Serenity Pendik satışa çıkıyor!

Serenity Pendik projesi 29 Nisan Cumartesi günü satışa çıkacak. Projenin iç mimari tasarımı bir ünlüye ait!

CNV Yapı tarafından inşa edilecek olan Serenity Pendik projesinin iç mimari tasarımını Seren Serengil gerçekleştiriyor. Serengil, iç dekorasyon eğitimi almıştı. Serenity Pendik projesi 29 Nisan Cumartesi günü tanıtılacak.

Pendik'te inşa edilecek olan ve 130 daireden oluşan projede alanları 76 ile 135 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. İki oda bir salon ve üç oda bir salon konut seçeneklerinin yer aldığı projenin kurulduğu alanın büyüklüğü ise 20 bin metrekare. 2+1 daireler brüt 76, 96, 112, net 48, 63 ve 74 metrekare, 3+1 daireler brüt 135, net 92 metrekare alana sahip.

Serenity teslim tarihi açıklandı

Proje iki blok halinde inşa ediliyor. 2 bin metrekarelik yeşil alanı bulunan Serenity Pendik teslim tarihi ise Mayıs 2019.

Pendik Serenity projesinin en önemli özelliklerinden biri birinci katından dahi denizin görünebiliyor olması. Projedeki çatılar ise seyir terası olarak hazırlanacak. Her daire 10 metrekarelik seyir terası hakkını kullanabilecek.

130 araçlık kapalı otoparkı bulunan projede her daire için park alanı mevcut. Projede ayrıca fitness salonu, sauna, vip lobi gibi ayrıcalıklar bulunuyor.

Serenity Pendik nerede?

Projenin satış ofisi Çınardere Mahallesi'nde yer alıyor. Pendik'in denize nazır sırtlarında bulunan projenin metro istasyonuna ve E5 karayoluna mesafesi 1 kilometreye yakın. Projeden on dakika içinde Pendik sahiline ulaşmak da mümkün. Serenity Pendik fiyatları haftasonu gerçekleşecek olan tanıtım toplantısında açıklanacak.

Serenity Pendik İletişim Bilgileri

Serenity Pendik Adres: Çınardere Mah. Ayar Sok. No:94 Pendik/İstanbul
Serenity Pendik Telefon: 0216 356 53 33
Serenity Pendik Web: http://www.serenitypendik.com/
Serenity Pendik E-Mail: info@serenitypendik.com

[mappress mapid="97"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler