Okmeydanı’na Imperium No1 Residence geliyor

E5 yolu üzerinde, Çağlayan Adliyesi’ne yakın bin konumda Imperium Gayrimenkul İnşaat tarafından geliştirilen Imperium No1 Residence 13 katlı olacak.

Imperium Gayrimenkul İnşaat tarafından geliştirilen No1 Residence İstanbul'un çok geçilen bir güzergahında yer alıyor. İnşaatına yeni başlanan proje, otel olarak yola çıkmasına rağmen daha sonra karar değişikliği ile rezidansa dönüştürüldü.

Sahibi eski Mesa’lı

"Imperium Nol Residence Konut Projesi" adı altında devam eden projenin sahibi Imperium Gayrimenkul İnşaat. Firmanın kurucusu inşaat sektörünün köklü markalarından Mesa'dan ayrıldıktan sonra kendi gayrimenkul şirketini kuran Özhan Akçalı. Projenin yönetimini şu anda Yönetim Kurulu Başkanı olarak Özhan Akçalı’nın oğlu Tahsin Arda Akçalı yürütüyor.

Bir yıl sonra teslim

Mecidiyeköy'e iki kilometre uzaklığı ile ulaşım merkezlerine yakın mesafede olan projeye eski bir binanın yıkımıyla başlandı. Bir yıl önce hafriyat çalışması tamamlanan proje zeminde bulunan iki adet asma katlı dükkan ve 13 kattan oluşuyor. Her katta altı daire, en üst katta ise dubleks daireler bulunuyor. Projede toplam 77 adet konut ve iki adet dükkan, ayrıca dört katlı bodrum ile her daireye bir otopark yer alacak. Projenin açılış tarihi olarak 2021 yılının başı öngörülüyor...

Merkezi bir konumda yer alan projenin nasıl değerlendirileceği belirsizliğini korurken sadece rezidans hizmeti verecek. Binada bu anlamda girişte bir resepsiyon bulunuyor.

Özlem Kapar Bayburs-Para

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler