Okkalar İnşaat Kartal’da ArmaMenta projesine başlıyor

Kartal’da yepyeni bir projeye başlamaya hazırlanan Okkalar İnşaat, 158 dairelik ArmaMenta’yı çok yakında satışa sunulacak.

Konut sektöründe 40 yıllıkbir tecrübeye sahip olan ve Pendik, Kurtköy ve Konya’da gerçekleştirdiği projelerle adını duyuran Okkalar İnşaat, Kartal’da ArmaMenta projesine başlayacak. Şirket, ArmaMenta lansmanının hemen ardından Maltepe ve Bağdat Caddesi’nde de iki ayrı projeye daha başlayacak.
5 bin metrekarelik arsa üzerinde 158 daireden oluşması planlanan ArmaMenta’da 2+1 ve 3+1 dairelere yer verilecek. Kartal’ın Soğanlık Bölgesi’nde, Aydos Ormanı’nın yanında yer alan ArmaMenta, Kartal metrosuna 900 metre mesafede yer alıyor.

Aydos Ormanı manzaralı

Aydos Ormanı manzaralı daireleri ile konut yatırımcısına göz kırpan ArmaMenta, doğa ile uyum sağlayan yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Ebeveynler kış bahçesinde şömine keyfi sunan proje, çocuklar için de aynı alanda kurulmuş bir oyun alanına sahip olacak. Bir botanik bahçenin de yer alacağı projede ayrıca balkonlarda organik ürün yetiştirme alanları da yapılacak. Projede ayrıca açık havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, servis bekleme alanı, güvenlik, bahçe bakımı, pergoleler, kapalı otopark, açık misafir otoparkları gibi donatı alanlarına yer verilecek. alanı da yer alacak.

E5 ve TEM’e birkaç dakika mesafede

E5, TEM gibi ana yollara birkaç dakika mesafede inşa edilecek olan ArmaMenta, büyük hastanelere, alışveriş merkezlerine, üniversitelere ve adliye sarayı gibi önemli kurumlara yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

İletişim bilgileri

444 65 52
www.okkalar.com