Ofisleriniz için akustik konfor

Ofis çalışanlarına verimli bir çalışma ortamı sağlanması, akustik konfor ve konuşma mahremiyeti sunarken gürültü nedeniyle dikkatlerinin dağılmasını da önlüyor.

Ofislerde çalışanların birbirinden etkilenmesi engelleyerek gerçekleştirilen faaliyetlerde tam verim alınabilmesi için birçok etki olduğu gibi bu koşulların da önemli bir tasarım parametresi olarak ele alınması gerekir.

Gürültü kirliliğinin önlenmesi için görsel olarak zengin çeşitliliğe sahip olan geri dönüşümle keçe malzemeleriyle birlikte uygulamalar dekorasyon amacına da hizmet ederek dışarıdan bakıldığında ofis dekorasyonundan ayırt edilmemektedir. Farklı formlarda üretilen bu akustik ürünleri A sınıfı ses yutum kat sayısına sahip.

Akustik kalite sağlanmalı

Etkilerini çalışanların ve ofis sahiplerinin daha iyi anlayabileceği bu uygulamalar ofisin gerçekleştirdiği faaliyetlere bağlı olarak çeşitlilik gösterebildiği gibi ofisin yerleşim şekli de uygulamanın ne şekilde yapılacağı konusunda ayrı bir planlama yapılmasını gerektirmektedir.

Fales Akustik Çözümleme, gürültü ve ses çözümleme konusunda sahip olduğu ürün çeşitliliği ve uygulama deneyimiyle ofis akustik ihtiyaçlarına yönelik çözümleri yüksek kalite standartlarında sunarak iş dünyasının en çok şikayet ettiği konulardan olan çalışma verimine kalıcı çözümler sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir