Nokta 2’de 1 milyon 396 bin liraya rezidans!

Konut, ofis ve cadde mağazalarını kapsayacak şekilde iki bloktan oluşan Nokta 2 projesi Aralık 2021 yılında tamamlanarak yatırımcılarına teslim edilecek.

Türk Yapı tarafından geliştirilen Nokta Ankara projesinin ikinci etabı olan Nokta 2’de bankalarla garantörlük anlaşması yapıldığı için peşin ödeme indirimiyle 0,79 faiz oranından 180 aya kadar kredi kullanılabiliyor. Ankara Çankaya Çayyolu’nda hayata geçirilen Nokta Ankara projesi 21 bin 274 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 2 bloktan oluşan Nokta Ankara projesi 116 konut, 22 ofis ve 38 cadde mağazasından meydana geliyor.

İki blokta ayrı ayrı konut ve ofis blokları olarak yükselen projenin ayrıntıları şöyle:

Nokta 2 / A Blok

Nokta 2 / A Blok; 27 kat, 60 dairelik konut bloğu olup, 2+1 ve 4+1 dairelere yer veriliyor. Konutların tamamında her yönden Ankara manzarasına hakim olunabilen, geniş açılı, oldukça keyifli teras alanları kurgulanmış bulunuyor. 4+1 dairelerin tamamı dubleks ve loft tipi olarak geliştirildiği için teras alanları dahil net 234 metrekarelik kullanım alanına sahip bulunuyor.

Teras dahil 138 m² kullanım alanına sahip 2+1 daireler henüz satışa sunulmazken Nokta 2 / A Blok’ta yalnızca 4+1 dairelerin satışı yapılıyor.

Nokta 2 / B Blok

Tamamı ofise ayrılan Nokta 2 / B Blok 26 katta yükseliyor ve 56 bağımsız ofis yer alıyor. Ofislerin tamamı katta dubleks olup teras alanları dahil 254 m² net kullanım alanına sahip. Ofisler natamam (Shell&Core) olarak teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getiriliyor.

Nokta 2 cadde mağazaları

Nokta 2 A ve B Bloğun altında yer alan baza cadde mağazaları olarak kurgulanmıştır. Bazada yer alan 20 adet ticari alan; cafe-restoran, hizmet ve perakende mağazaları olacak şekilde tasarlandı. Nokta Ankara’da yer alan konutlar 1.396.000 TL + KDV’den başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişiyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde %15 indirim oranı uygulanıyor.

Nokta 2 ofislerde ise fiyatlar 1.654.000 TL + KDV’den başlangıç gösterip iye fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişiyor. Ofislerdeki peşin ve banka kredili ödemelerde %15 indirim yapılıyor.

Emlaknews.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir