Nef Ormantepe fiyat listesi!

Nef Ormantepe fiyat listesine göre projede minimum daire fiyatı 299 bin TL! Bu nef projesi Çekmeköy’de inşa ediliyor.

Nef Ormantepe

Nef Ormantepe projesi Timur Gayrimenkul'ün projeleri arasında yerini alıyor. 180 bin metrekare alana kurulan Nef Çekmeköy projesi toplam bin 500 konuttan oluşacak. Nef Ormantepe projesi ise Nef Çekmeköy'ün ikinci etabı olarak göze çarpıyor. Bu projede 477 konut yer alıyor. Konutların alanları 66 metrekareden başlıyor ve 246 metrekareye kadar çıkıyor. Konut tipleri ise bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak farklılık gösteriyor. Nef Ormantepe teslim tarihi ise Nisan 2020 olarak öngörülüyor.

Nef Ormantepe fiyat listesi

Nef Ormantepe projesinde 1+1 daireler 299.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 450.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 650.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Projedeki 4+1 dairelerin fiyatları ise 950.000 TL’den başlıyor. Projede 36 ay vade uygulaması mevcut. Ayrıca 120 aya yüzde 0,99 faiz uygulanıyor.

Nef Ormantepe nerede?

Özyeğin Üniversitesi'nin hemen yanında yer alan Nef Çekmeköy projesi 2020'de faaliyete geçecek Çekmeköy metro durağının yanı başında inşa ediliyor. Metro sayesinde projeden Maslak ve Levent'e 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 10 dakika içerisinde ulaşmak mümkün.

Lokasyon detaylarına bakacak olursak; proje Yenidoğan Metro İstasyonu'na 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 26 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 28,6 kilometre, FSM Köprüsü'ne 27,2 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 50,4 kilometre mesafede yer alıyor. SEV Amerikan Koleji projeye 700 metre, Bahçeşehir Koleji 1,4 kilometre, Özyeğin Üniversitesi ise 2,3 kilometre mesafede bulunuyor. Sancaktepe Şehir Hastanesi'nin projeye uzaklığı 11,5 kilometre, Viaport AVM'nin uzaklığı 20,9 kilometre, Buyaka AVM'nin projeye uzaklığı ise 22,2 kilometre.

Nef Ormantepe

Nef Ormantepe

Nef Çamlıtepe hakkında

Nef Çekmeköy projesinin ilk etabı olan Nef Çamlıtepe'nin mimari tasarımını, 4 nesildir mimar olan bir aileden gelen Selin Maner'in ofisi Selin Maner Architects üstlendi.

Kamboçya'dan Kıbrıs'a, Hollanda'dan Türkiye'ye farklı kıta ve ülkelerde hizmet veren firmanın, 1000 hektarlık eko-turizm alanları, 5 yıldızlı resort oteller, lüks konut ve müstakil adalar gibi farklı alanlarda projeleri bulunuyor.

Çalışmalarında yerel kültür, geleneksel yapı stilleri ve inşaat tekniklerinden ilham alan Maner, binayla çevre arasında güçlü ilişkiler öngören, doğaya karşı sorumlu, ileri görüşlü bir yaklaşımı benimsiyor.

Nef Çamlıtepe'nin mimarlık ofisi VİVA Architects, Durul Kuşdemir, Kubilay Akıcı ve Murat Ak tarafından kuruldu. Mimari, iç-mimari ve kentsel tasarım alanlarında yurt içi ve yurt dışında farklı ölçeklerde projeler geliştiren VİVA Architects, her projesine özel ürettiği yenilikçi çözümlerle dikkat çekiyor.

Projelerinde sürdürülebilir tasarım öğelerine yer veren VİVA Architects'in yerel ve uluslarası yarışmalarda pek çok ödülü bulunuyor.

Nef kimdir?

Metrekarelerle değil santimetrekarelerle çalışarak ince düşünülmüş fikirlerle dolu projeler üreten Nef, bugüne kadar 26 projeye hayat verdi.

Dünyanın en prestijli 3 mimari grubu olan Foster & Partners, HOK ve SOM ile beraber projeler geliştiren Nef, içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve residanslar olmak üzere farklı yaşamlara ve tarzlara uygun 7 seri barındırıyor. Dünyada ilk kez uygulanan Foldhome konseptinin de sahibi olan Nef, tasarıma verdiği önemle kapı kollarından asansör tuşlarına kadar her tülü detayı tasarlarken dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılarla beraber çalışıyor ve yapılmakta olan tüm diğer projelerden böyle ayrılıyor.

Nef Ormantepe İletişim

Adres: Nişantepe Mah. Şile Otoyolu üzeri Çekmeköy/İstanbul
Telefon: 444 9 633
Web site: http://www.nefcekmekoy.com/
E-Mail: talep@nef.com.tr

Yazı: Alev Yakar

[contact-form-7 id="290458" title="Proje Firmasına Ulaşın"]

[mappress mapid="564"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler